Facebook Soyadı Kaldırma (Resimli)

Atalante

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
717
0
Levent
s.a.
Endonezya İp'si İle Soyadımızı Kaldırcaz Ben size Güncel Bir İP veriyorum
Eğer İp kapanırsa güncel endonezya İp si bulabilirsiniz,
Deneme Bir Facebook Da İşlemler yapılmışdır.
Not: İşlemleri Yaparken İnternet biraz ağır olucakdır.
Edit:Güncel Endonezya İp leri : Indonesia Proxy Server List - Indonesian Proxies

Facebook'dan soyadınızı kaldırmak için;

1• Mozilla Firefox Tarayıcı İndirin ve kurun,

D9kzrO.jpg

2• Seçenekler Butonu'na Tıklayalım,

V6yoGZ.jpg

3• Gelişmiş → Ağ → Ayarlar'ı AÇıyoruz,

WErBP8.jpg

4• Vekil Sunucuyu elle ayarla butonu işaretliyoruz,
Örnek:HTTP vekil sunucu : 118.97.82.204 → İletişim noktası : 8080 yazıyoruz,
Tüm İletişim Kuralları için bu vekil sunucuyu kullan Butonu'nu işaretleyip Tamam'a tıklıyoruz,
Endonezya İpleri için şu siteden yapabilirsiniz → Indonesia Proxy Server List - Indonesian Proxies

8QEqr7.jpg

5• Facebook'a girip Ayarlar kısmına tıklıyoruz,

n2Gz6M.jpg

6• Dİl Ayarlarından Dilimizi Bahasa Indonesia yapıp Değişiklileri Kaydet'e tıklayıp dil değişiyor,

p9Yy3r.jpg

7• Umum'a Tıklayıp → Sunting'e tıklıyoruz,

1rn1lN.jpg

8• Açılan Sayfada Soyadımızı silip Tınjau Perubahan'a tıklayıp kaydetiyoruz,

zYE8zR.jpg

9• Karşımıza bir pencere açılıcak şifre'mizi yazıp Simpan PErubahan'a Tıklıyouz,

EpEGjg.jpg

10• Gördüğünüz Gibi Soyadı Kaldırılmışdır,

48R75q.jpg

11• Şimdi Dilimizi Tekrar Türkçe Yapıyoruz,

V6yobj.jpg

12• Tarayıcı Ayarlarımızı'da tekrar Eski Haline Getiriyoruz Herşey tamamdır.

zYE894.jpg

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Böyle soyad kaldıranları gördüğümde, sırf gıcıklığına "sahte kimlik" diye şikayet ediyorum. Netice? Hesap kapanıyor, asla geri açamıyorsunuz çünkü gerçekte Endonezya'lı değilsiniz.

Kızdırabileceğiniz bir kişi bile varsa, bunu yapmak "hadi benim hesabımı kapatmak istiyorsan tek tuşla hallediyorsun" diye bağırmakla eşdeğer.

Gene de tabii, sahte bir hesap için neden kullanılmasın?

3 Eki 2015
235
0
Böyle soyad kaldıranları gördüğümde, sırf gıcıklığına "sahte kimlik" diye şikayet ediyorum. Netice? Hesap kapanıyor, asla geri açamıyorsunuz çünkü gerçekte Endonezya'lı değilsiniz.

Kızdırabileceğiniz bir kişi bile varsa, bunu yapmak "hadi benim hesabımı kapatmak istiyorsan tek tuşla hallediyorsun" diye bağırmakla eşdeğer.

Gene de tabii, sahte bir hesap için neden kullanılmasın?

haklısın :) hesap kapandıgını bılmıyordum :D iyi oldu öğrendiğim

Atalante

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
717
0
Levent
Soyadının kaldırılması şikayetle kapanmaz, Şahsen 2.5 yıldır soyadı olmadan kullanıyorum içiniz rahat olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.