Facebook Taklit Hesap Vurma

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Hadi gene iyisiniz gelmemin şerefine ufak bi bilgi verim birini taakliden vurmak.

Malzemeler
1 Adet Kapatıcağınız Kişinin Adı Soyadıyla açılmış hesap
1 Adet El İle çekilmiş Kimlik
1 Adet normal kullandığınız facebook
Kapatıcağınız kişinin profil ve kapak resmini kaydedin

Anlatım
1- Beyler kısa öz anlatcam anlayan anlar uraşamam kapatıcağınız kişiin adı soyadıyla hesap açılır
2- Açtığınız hesabı normal facenizden şikayet edip sahte hesapla kapatın (1dakika içinde kapanır zaten)
3- Kapattığınız hesabı Confirm İdentiy den shoplu kimlikle onaylatın
3-Hesap en fazla 24 saate açılacaktır açılan hesaba adamın profil resmini ve kapak resmini koyun
4- Vurucağınız hesabın profiline girip bu kişi benim adımı veya resmimi kullanıyor diyerek şikayet edin.
5-Hesap taklitle kapanıcaktır ve o kişinin ismi siizn olucaktır eğer sizin hesabınız kapanırsa bu taktiği 2 kez daha deneyin 3.sünde %100 onun hesabı kapanır bb

Thtarslani

Üye
23 Ağu 2017
238
0
ben bu taktiği bir kez denemiştim benim hyesabım kapanmıştı ama busefer 2-3 kez daha deniyecem ve bakıcam olucaksa olursa burayı güncelleyip bildireceğim

yarın deniyeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.