Facebook Tema ve Arkaplanı Değiştirme

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
önemli değil daha baska siteler var ama onlara pek güvenemedim arastıyorum yakında onlarıda vericem.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Kullananlar görüşlerini yada sorun yasayanlar sorun olursa yazsınlar

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
önemli değil kardeşim kullananlarda iyi kötü görüşlerini yazarlarsa konu güncel kalır daha fazla arkdasın haberi olur teşekkürler hepinize :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
önemli değil bu arada ilk mesajınıda atmıssın aramıza hoş geldin.

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Facebook’un standart temasının arkaplanından bıktıysanız, yepyeni arkaplan’a tasarıma merhaba deyin…
Gerçekten birbirinden güzel hoş ve şık temalar bulunmakta. İstediğinizi indirip kurabilirsiniz.
KURULUM VE KULLANIM
1- Öncelikle şu adrese gidin: Facebook themes and skins - userstyles.org

PEKİ NASIL KALDIRIP, ESKİ NORMAL FACE’YE DÖNEBİLİRİM ?

Bunun için, Tarayıcınızın sağ üst kısmında özelleştirme butonu var tıklayın, daha sonra “ARAÇLAR” kısmından “UZANTILAR” sekmesine tıklayın ve “Stylish” eklentisini kaldırın, Bu kadar.

Zaten siteye bakarsanız eklenditlerin nasıl kullancagınızı anlatmakta

Bunu zaten biliyordum paylaşıcaktım :D Bi bakayım yoktur inş. dedim varmış bu arada hiç bir zararı yoktur ama bazı temalar bozuk ekran ayarları uygun değil ws. hataları var.. ( Örn : Vendetta)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Bunu zaten biliyordum paylaşıcaktım :D Bi bakayım yoktur inş. dedim varmış bu arada hiç bir zararı yoktur ama bazı temalar bozuk ekran ayarları uygun değil ws. hataları var.. ( Örn : Vendetta)

kısmet işte kardeşim :) bende sorunsuz çalışmakta kardeşim ama bilgisayar göre fark edebilr tabi.İlgin için teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.