Facebook ve İnstagram Emeğim

enes05252

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
354
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar,

Yaklaşık 2 yıldır her gün 3-5 düzenli paylaşım yaptığım Facebook sayfamın beğenisi 2 bin oldu fakat 1 hafta önce İnstagramda açtığım aynı isimli sayfa 1 haftada bin beğeniye ulaştı. Keşke emeğimi İnstagram'a harcasaymışım. :D

Bu arada konuyu açmışken bir mizah sayfasının İnstagram'da gelişmesi için öneriniz varsa atabilirsiniz.

İyi forumlar. :rolleyes:

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
GeriTakip sistemi kullan veya diğer sayfalarla karşılıklı olarak birbinizi paylaşın

enes05252

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
354
0

enes05252

Katılımcı Üye
6 Şub 2015
354
0
@Leopic ustam verdiğiniz taktiği uygularken takip banı yedim :D Fazla uzun sürer mi ?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
@Leopic ustam verdiğiniz taktiği uygularken takip banı yedim :D Fazla uzun sürer mi ?

Videonun 18 dakikasını izleseydin böyle bir sorunla inan karşılaşmazdın :)

Hadi seni mi kırıcağım anlatayım.

Şimdi dostum instagramda takipçi kasmak kadar kolay birşey yok ki. 1 haftada 18 k kasan arkadaşlarımı tanıyorum videodaki gibi. Engel ah şu engeller ah :D İlk başlarda başıma çok gelmişti. fazlasıyla hemde. Onun içinde şöyle yapıcaksın ;

Videoda anlatmıştımda burdanda anlatiyim :)

İnstagrama gir videodaki gibi taktigi uygula ana sayfaya gel bir fotografın begenilerine tıkla 50 kişiyi takip et 1 dakikada, aradan 3-4 dakika geçsin yine 50 kişiyi takip et yine 3-4 dakika geçsin 50 kişiyi takip et. 150 kişiyi takip ettik 8-9 dakikada. 1 saat boyunca böyle yap ama sakin bir şekilde. 1 saat sonra instagramı kapat. 40-45 dakika sonra unfollow programları var. Özel bir unfollow sistemi var bunları youtubeden araştır sonuç elde ediceksiniz ;) Özel unfollow sisteminden kastım şudur bir program vardır 40-50 kişiyi 1 saate unfollow yapar. Bir program vardır 60 dakikada 800 kişiyi unfollow yapar. En iyisini bulmak için çaba göster bulucaksın ben atmıyorum biraz emek gerekir dimi :) unfollow programını bulduktan sonra unfollow yap. Aradan 1 saat geçsin tekrar yukarıdaki 1 dakikada 50 kişiyi takip etmeyi uygula. Bu şekilde yap günde baya bi takipci gelicegini görüceksin. Ha az emek ver haftada 15k yine kasarsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.