// Facebook'ta Fame Olmak Çok Kolay! lHilesiz 1Dakika'da 200 Begeni Almak!l ツ //

Canious

Uzman üye
13 Şub 2016
1,535
0
M.K.A
Baya oldu ya tanırsın belki muhtemelen bırakmıştım dondurmuştum dönmeyi düşünüyordum zaten kasmak için bir çok yöntem var eline sağlık az önce geri açtım hesabı bu da benden olsun :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Baya oldu ya tanırsın belki muhtemelen bırakmıştım dondurmuştum dönmeyi düşünüyordum zaten kasmak için bir çok yöntem var eline sağlık az önce geri açtım hesabı bu da benden olsun :)

Az almışsın dostum :) Eski durumlara 5-6k geliyordu benim. Teşekkür ederim değerli yorumların için.

Prisonerss

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,035
0
Famelık nedir Durumlarınla Tanınacagina Adamlığın bilinsin
Bunun yüzünden Dostlarımdan olma

GukGuk

Yeni üye
8 Ocak 2017
35
0
Merhaba THT , öncelikle konuda 1 gram alıntı yoktur kendi tecrübelerime dayanarak açıyorum bu konuyu , fame olmak istiyorsunuz Facebook'ta hile kullanıyorsunuz sene 2016 hile kullanmaya ne gerek var sene 2013 felan olsa tamam anlarım bu zamanda hile kullanılmaz , ve inanın artık fame olmak dakika'da hilesiz 200 begeni almak okadar kolay ki , neyse başlıyalım.

ayrac.png

Tavsiye: Bu konuyu okumadan önce, Listenizi sıfırlayın , donuklarınızı silip başlarsanız , daha fazla sonuç elde edebilirsiniz. (%100 daha fazla begeni alırsınız ne kadar arkadaş okadar begeni)

ayrac.png

Yakın,Bildirim Al: Bu nedir? yani karşılıklı birbirinizi yakın'a alıyorsunuz , ama bu sene 2014 yılında kaldı ya, en geç 2015'e kadardı bu herkes ana sayfa imacros begeni botu kullanıgı için yakın'a almamıza gerek yok , ama Adam size yakın'a al dedigi zaman , böyle yapabilirsiniz

5LRdBj.png

Yukarıdaki Resim'i görüyorsunuz, yakın'a alıcagınız profiline girdiginiz zaman, yukarıdaki resimdeki gibi ; Bildirimleri Al ; Yakın Arkadaşlar diyin tamamdir.

Fakat dedigim gibi bunu yapmamıza gerek yok sadece bilginiz olsun bu yakın nedir diye, bunu 2013-2014-2015 yılında yapıyorduk , sene 2016 yahu bu yakın kalmadı :) , hala yakın'a alan varsa işi tam bilmiyordur diyeyim :)

5LRdBj.png

Konuyu uzatmadan nasıl 1dakika'da 200 begeni alıcagız ;

qj2Ygd.png

Bu attıgım durum yedek hesabımın , 1 ay önce attıgım bi durum sizinde durumlarınız,fotograflarınız bu kadar begenide olucak , fakat dedigim uygularsanız :)

Şimdi Facebook imacros botunu biliyorsunuzdur? Biliyorsunuzdur yahu :) , ben bilmiyenler için bi video atayım ;

Video: https://www.youtube.com/watch?v=4Jja9OhnbWI

Videoda adam'ın yaptıgı her işlemi sizde yapın bu ana sayfa begeni botunu hep açalım , günlük 800 istek garantisi veriyorum :)

Şimdi bu kadar anlattında napıcaz şimdi diyosunuz galiba..

sonrasında , ben bi size profil bırakayım bırakacagım profil arkadaşımın fake hesabı , yani gerçek iletişim adresi degil o yüzden birşey olmaz diye umuruyorum.

Iletişim adresinde sikinti ciktigi icin o.m atiniz o.m yoluyla yollicagim kasicaginiz hesabi.

Profil adresini özelden atalım...

Bu profile gidiceksiniz , sonra orda durumlar var görüyorsunuz degil mi? hesabınızdan o durumlardaki herkesi tek tek ekleyin , onayladıkları zaman ana sayfanıza girip ekleme yapmaya devam edin , zaten hemen onaylıyolar ben 2 günde 4.900 kişi kasıyorum oda sizin hızınıza bağlı.

(Facebook Lite)'den arkadaş kasmanızı öneririm engel yemezsiniz kolay kolay,

// Facebook Lite İndirmek İçin Tıkla (Google Play Store)

Yani mantık şuan herkes facebook ana sayfa imacros begeni botu kullanıyor , size attıgım profilden ekleme yapıcaksınız , profilden ekleme yaptıktan sonra "ana sayfa"nızdan başlarsınız eklemeye lite üzerinden.

2 haftada bir listenizi güncellemeyi unutmayın.

1 haftada bir donuklarınızı silmeyi unutmayın.

1 günde veya hergün ekleme yapmayı unutmayın.

Yedek hesabımın sıfırdan 2 ay sonra abonesi:
ZM1DGG.png

Konu tamamen sıfırdan bana aittir arkadaşlar , emege saygı olarak teşekür buton'unu kullanabilir , kafanıza takılan herşeyi bu konuda veya ö.m olarak sorabilirsiniz , %100 dakika'da en az 100 begeni alıcaksınız dedigim'i yaparsanız.

Hocam hesabı atarmısınız teşekkürler konu için çok yardımı dokunacak :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.