Çözüldü Facebook'ta ki Siyasi Sayfalar hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Merhabalar Facebook'ta bazı siyasi ve haber sayfaları örnek: 'Gizli Dosya' Ve 'Derin İstihbarat' bu sayfalar gerçekten halkı galeyana getirecek aşırı derecede provokasyon paylaşımlar yapıyorlar ben bu sayfaları spamlayıp engelledim fakat içten içe rahatsızım sizce bu sayfaların geçici de olsa kapatılması için ne yapabiliriz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Merhabalar Facebook'ta bazı siyasi ve haber sayfaları örnek: 'Gizli Dosya' Ve 'Derin İstihbarat' bu sayfalar gerçekten halkı galeyana getirecek aşırı derecede provokasyon paylaşımlar yapıyorlar ben bu sayfaları spamlayıp engelledim fakat içten içe rahatsızım sizce bu sayfaların geçici de olsa kapatılması için ne yapabiliriz?

komtanlarım toplu spam atalım

O zaman bir tarih dilimi belirleyerek birlikte toplu spam yapabiliriz ne düşünüyorsunuz?

Bu Gibi Saldırılar ÜDY Tarafından Karar Alınır. Kendiniz Birşeyler Yapmaya Kalkışırsanız (Konu vs Açarsanız) Ban Yersiniz.

Asıl Konuya Dönersek;
Bu Gibi Sayfalarda En Etkili Yöntem EGM'ye Bildirmektir. Halkı Galeyana Getirmek Gibi Konular Suç Olduğu İçin Hem Sayfa Kapanır Hemde Adminleri Hakkında Soruşturma Açılır.

Spam Attınız Diyelim Sayfa Kapandı Adam Yenisini Açar Kaldığı Yerden Devam Eder :)

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

[email protected] mail atın

bir şikayetiniz varsa en yakın polis karakoluna yada cumhuriyet başsavcılığına başvurunuz bunun gibi sayfalar malesef bitmiyor çok gördüm ve çok kapattım fakat artık ellerim acıyor devlet bizlere önem verse bu hale gelmezdik kader..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.