Facebookum Calındı

8 Ocak 2017
155
0
Aydın
Facebook Hesabıma biri giriş yapmış şifreyi değiştirmeden profil fotoğrafıma bir hack fotoğrafı koyup kürt hack team tarafından bu profil ele gecirilmiştir yazılmış. acaba bu kişiyi nasıl bulabilirim nerden giriş yaptığını filan tespit edebilme şansım varmı ? şimdiden teşekkürler.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhabalar ,

Facebook'un Gmail Ve Outlook'u Elinizdeyse Gelen Kutusuna Bakın.Hesabınıza Bir Kişi Girdi Vs Der.Oraya Girin.IP Adresi , Şehri vs Gösterir.

VonZe

Katılımcı Üye
22 May 2016
810
0
Error
Eğer hesabınızın eposta ve telefon adresleri değişmiş ise şikayet kasıp yeni hesap açarsınız
Eğer istemez iseniz facebook topluluğuna mesaj atarsınız

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Dostum Facebook'una Uzak Biryerden Giriş Yapıldıysa Hangi e-posta İle Kayıt Olduysan Oraya "İzin" Diye E-Posta Gelir

Bu Sizmiydiniz Diye Sorar
PC Markesından IP Adresine Şahirine Kadar Bulursun

E-Postana Bak

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Geçmiş olsun dostum, yukarda üstadımın dedigi gibi gmail outlook işini hallet olmazsa facebook şikayet botu ile kapat çünkü kötü niyetede kullanabilirler. iyi günler :)

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Eğer hesabınızın eposta ve telefon adresleri değişmiş ise şikayet kasıp yeni hesap açarsınız
Eğer istemez iseniz facebook topluluğuna mesaj atarsınız

Gecmis Olsun :) dostum

Geçmiş olsun dostum, yukarda üstadımın dedigi gibi gmail outlook işini hallet olmazsa facebook şikayet botu ile kapat çünkü kötü niyetede kullanabilirler. iyi günler :)

Hocamalarım Arkadaşın Sorunu Okumadan Başlığa Bakarak Yardım Etmeye Çalışıyorsunuz Galba Bi Yazıyı Okuyun Arkadaşın Ne Demek İstediği Anlayacaksınız

Facebook'unun Şifresi Değişmemiş Bunu Yapan Adamı Bulmak İstiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.