Fake Generator Bc.vc Adfly Para Kazanma DravR(batuhan0088)

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
Fake Generator V1 Sizlerle

Selamun aleykum arkadaşlar bugün sizlere dün başlayıp bugün bitirmiş olduğum fake generatoru vereceğim.Bu generator ile adfly bc.vc gibi sitelerden para kazanmanızı kolaylaştıracak bir site olucak.Biraz araştırma yaptım böyle yapan varmı diye script.Sadece forumdaki NEO adlı kullanıcı yapmıştı böyle bir script.İndirip biraz inceledim scripti.Bende bunun bi değişiğini yaptım.Dosyadaki alt alandaki footer kısmındaki resim o scriptten alıntıdır.Onun scripti biraz beni aydınlattı onada teşşekkür ediyorum burdan.

Ne işe yarar bu script derseniz.Normal çevirici generatorler size kısaltılmış link veriyor ve böyle para kazanıyorlar.Sizde bu script ile kısaltmış olduğunuz linkleri daha çok kişiye tıklatmış olucaksınız.5 tane linke tıkladıktan sonra kullanıcı karşısına hiç premium üyelik yok diye yazı çıkıcak.

Kurulum:
Kurulum biraz karışık zorlanabilirsiniz.Rar içinde anlatım mevcut.Detaylı olarak yazmaya çalıştım.Dediklerimi yaparsanız olur.

Linkler:
Link Generator Dosya.TC
Link Generator App.Box
Link Generator MediaFire

Virüs Total

Demo

Scriptin daha V1 sürümü olduğu için belki V2 çıkartırım.Güzel fikirleri olanlar varsa benle iletişime geçebilirler.Beraber çıkartabiliriz.
Farklı güzel fikirleri olanlar varsada benle iletişime geçebilirler.​

6 May 2014
231
0

Selamun aleykum arkadaşlar bugün sizlere dün başlayıp bugün bitirmiş olduğum fake generatoru vereceğim.Bu generator ile adfly bc.vc gibi sitelerden para kazanmanızı kolaylaştıracak bir site olucak.Biraz araştırma yaptım böyle yapan varmı diye script.Sadece forumdaki NEO adlı kullanıcı yapmıştı böyle bir script.İndirip biraz inceledim scripti.Bende bunun bi değişiğini yaptım.Dosyadaki alt alandaki footer kısmındaki resim o scriptten alıntıdır.Onun scripti biraz beni aydınlattı onada teşşekkür ediyorum burdan.

Ne işe yarar bu script derseniz.Normal çevirici generatorler size kısaltılmış link veriyor ve böyle para kazanıyorlar.Sizde bu script ile kısaltmış olduğunuz linkleri daha çok kişiye tıklatmış olucaksınız.5 tane linke tıkladıktan sonra kullanıcı karşısına hiç premium üyelik yok diye yazı çıkıcak.

Kurulum:
Kurulum biraz karışık zorlanabilirsiniz.Rar içinde anlatım mevcut.Detaylı olarak yazmaya çalıştım.Dediklerimi yaparsanız olur.

Linkler:
Link Generator Dosya.TC
Link Generator App.Box
Link Generator MediaFire

Virüs Total

Demo

Scriptin daha V1 sürümü olduğu için belki V2 çıkartırım.Güzel fikirleri olanlar varsa benle iletişime geçebilirler.Beraber çıkartabiliriz.

kardeşim bununla nasıl para kazanacağız peki? anlatırmısın kısaca

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez

Kurulum:

Linkler:
Link Generator Dosya.TC
Link Generator App.Box
Link Generator MediaFire

Virüs Total

Demo

ellerine sağlık dostum güzel

storm4599

Üye
3 Tem 2013
112
1
Manisa
Gördüğüm en mantıklı ve en gerçekçi scriptleri sen yazıyorsun. Bir de bu olağanüstü fikir ile ve internette bulduğum mail listesi ile en az 50 tık yaparım günde. Helal

by_erkut

Yeni üye
13 Tem 2007
6
0
Anlayamadım ben bunu.Ben download linklerini kısaltıp bloggerdan açtığım siteme koyuyorum.Bana nasıl bi yararı olabilir bunun anlamadım ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.