fake im Facebook a yönlendirmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chuck palahniuk

Yeni üye
2 Ocak 2012
12
0
arkadaşlar formbuddy kullanarak fake yaptım yönlendirilecek adres facebook yazdım. fakat formbudy ye yönlendiriyor. nasıl çözerim bu problemimi?

chuck palahniuk

Yeni üye
2 Ocak 2012
12
0
arkadaşlar. fake im çalışıyor. popup yaptım. facebooka gonderiyor fakat face uyarıyor şifreniz çalındı diye değiştirin diye. sizce fake im hem fb a yonlendirip aynı zamanda uyarı vermemesini sağlayabilirmiyiz? yada oyle bir fake yöntemi varmı dır?yardım edermisiiniz?

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
arkadaşlar. fake im çalışıyor. popup yaptım. facebooka gonderiyor fakat face uyarıyor şifreniz çalındı diye değiştirin diye. sizce fake im hem fb a yonlendirip aynı zamanda uyarı vermemesini sağlayabilirmiyiz? yada oyle bir fake yöntemi varmı dır?yardım edermisiiniz?

Kardeşim Bak Aklıma Şöyle birşey geldi şimdi sen Bir Facebook Fakesi Daha yap Yaptığın o fakeye link ver

sonra 1. faken var ya onun yönlendirmesini 2. fake yap ;) 1. fakeye girecek ardından 2.fakeye gidecek o fakede facebook olacak Anlatabildim Umarım

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
Formbuddy den kodları aldığın zaman orada yönlendirilecek siteyi soruyor oradan facebook.com olarak ayarlaman lazım.

Mesele o değil usta bende ondan şüphelendim yanlışmı olmuş diye fakat arkaddaşın sorunu şu Faceye Yönleniyor ama Face bir yazı İLE Şifreniz çalındı Şifrenizi Değiştirin diyor ;) Bunu nasıl enggelerim diye soruyor şuan :)

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
Onu engellemek imkansız. Facebook başka siteden yönlendirildiği için hemen çakıyor durumu sistem ve uyarıyı basıyor. Şifrenizi yenileyin çalınmış olabilir diye. Gül dikensiz olmaz misali o da öyle bir sistem işte.

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
Onu engellemek imkansız. Facebook başka siteden yönlendirildiği için hemen çakıyor durumu sistem ve uyarıyı basıyor. Şifrenizi yenileyin çalınmış olabilir diye. Gül dikensiz olmaz misali o da öyle bir sistem işte.
,,,

Albay'ım Ben Bunu Tavsiye ettim

Kardeşim Bak Aklıma Şöyle birşey geldi şimdi sen Bir Facebook Fakesi Daha yap Yaptığın o fakeye link ver

sonra 1. faken var ya onun yönlendirmesini 2. fake yap 1. fakeye girecek ardından 2.fakeye gidecek o fakede facebook olacak Anlatabildim Umarım

Sizce :D ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.