Fake Link Facebook Senaryoları

ByEllinoAsker

Uzman üye
25 Ocak 2012
1,262
0
İzmit
Yöntem 2: Fake Link Facebook için = http://www.turkhackteam.net/sosyal-muhendislik/655984-yontem-2-fake-link-facebook.html

1- Zaman Tünelinden Kurtulma
Arkadaşa diyeceğiz ki,
+ S.a
- A.s
/ Classic Sohbetler /
Ardından özel meseleye geleceğiz.
+ Zaman tünelinden çıkma hilesi buldum.
- / Olumsuz Yanıt /
+ Atacağım link'ten giriş yapınca zaman tünelinden kurtuluyosun...
/ İnanırsa ne mutlu :) /

2- Arkadaş çoğaltma
Classic sohbetle başlarız.
+ Benim sınır doldu 5000. Sende doldurmak ister misin ?
- Evet.
Ona Facebook fake login atarsınız ve uydurma bir not defterini upload edip içine saçma sapan kodlar koyarsınız şöyle dersiniz,
+ Vereceğim linkten Facebook'a gir. Sonra girdiğinde bana mesaj at. Sana bir hile kodu verecem onu indirip arama çubuğuna yapıştıracaksın sonra 5 dakika facebook'dan çıkıp gireceksin. Sonra +5000 arkadaşın olacak. Kimseye söyleme vs. diceksiniz tamam.

3- Sayfa Beğenirme
/ 2. senaryoya benzer bir biçim de /
+ Benim sayfam çoğalıyor. Sende çoğaltmak ister misin ?
- Evet.
Ona Facebook fake login atarsınız ve uydurma bir not defterini upload edip içine saçma sapan kodlar koyarsınız şöyle dersiniz,
+ Vereceğim linkten Facebook'a gir. Sonra girdiğinde bana mesaj at. Sana bir hile kodu verecem onu indirip arama çubuğuna yapıştıracaksın sonra 5 dakika facebook'dan çıkıp gireceksin. Sonra sayfan 1000 olacak ve bunu hep yapınca 2000 , 3000 falan olacak. Kimseye söyleme vs. diceksiniz tamam.

SİZİNDE AKLINIZDA VARSA YAZABİLİRSİNİZ....

Emeğe saygı teşekkür butonuna basmayı unutma.

AcemiiHack3r

Katılımcı Üye
5 Kas 2011
492
0
SİZİNDE AKLINIZDA VARSA YAZABİLİRSİNİZ....

Zaman tünelinden kurtulma;
Napıyorsun ıyımısın falan konusmalar..
Ardından

-Oh be kurtuldm :D
-Neyden?
-Şu zaman tüneli yok mu ya ondan. Yaptıgıma pısman olmustum valla.
-Nası düzelttin ya? normalde öyle birşey olmuyor diye biliyorum
-Ya biz türküz unutma :D herseye birseyler buluyoruz. Kuzenımden aldım bende biyer var oraya gırıyorsun işte nebılıyım 1-2 sey soruyor sana onaylıyorsun falan, bilgilerını 24 saat ıcınde onaylıyorlar ve msn ne e posta atıyorlar. e postana gelen lınke tıklıyorsun. işte aktif olduguna dair bi yazı gelıyor falan öyle işte.. Ama her hafta bu işlemi tekrar tekrar yapmak gerekıyor, yoksa 1 hafta sonra gene zaman tüneline donuyor .s

Önemlı olan, böyle cok resmi değilde , içten konusursanız ınanırlar daha cok. Klasik cumlelerden uzak durmanızı tavsiye ederım.. Ara ara gülmelisiniz, ama her dakıka ".d" koyarsanız ciddi olmadıgınzı zannedebılır. Herneyse Gerisini siz halledersınız zaten ;)

ByEllinoAsker

Uzman üye
25 Ocak 2012
1,262
0
İzmit
Ardından

-Neyden?
-Ya biz türküz unutma :D herseye birseyler buluyoruz. Kuzenımden aldım bende biyer var oraya gırıyorsun işte nebılıyım 1-2 sey soruyor sana onaylıyorsun falan, bilgilerını 24 saat ıcınde onaylıyorlar ve msn ne e posta atıyorlar. e postana gelen lınke tıklıyorsun. işte aktif olduguna dair bi yazı gelıyor falan öyle işte.. Ama her hafta bu işlemi tekrar tekrar yapmak gerekıyor, yoksa 1 hafta sonra gene zaman tüneline donuyor .s

Önemlı olan, böyle cok resmi değilde , içten konusursanız ınanırlar daha cok. Klasik cumlelerden uzak durmanızı tavsiye ederım.. Ara ara gülmelisiniz, ama her dakıka ".d" koyarsanız ciddi olmadıgınzı zannedebılır. Herneyse Gerisini siz halledersınız zaten ;)

Vay güzel olmuş da senin profiline bakınca ne olacak :D

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Ardından

-Neyden?

Harbi güzel miş eline sağlık
:diablo :diablo :diablo :diablo

By BuLLs

Üye
29 Kas 2011
185
1
İlk SOhbet edin naber flan Sonra
-Arkadaşım Bi KÜRT Sitesi buldum şikayet edermisin kapatım şu oçları
-Gönder linki
İşte gönderin yerse olur ben kandırmıştım böyle :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.