Fake m.facebook.com Created ! - TheQuesz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Majardoma

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
372
0
İnternette kolayca bulunan bi scripti albay üzerine vermenin tarifi yok , özelden isteyene bunun responsive halini atarim , yani mobilden girerse mobil sürüm , pcden girerse pc sürüm aciliyor

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
İnternette kolayca bulunan bi scripti albay üzerine vermenin tarifi yok , özelden isteyene bunun responsive halini atarim , yani mobilden girerse mobil sürüm , pcden girerse pc sürüm aciliyor

1. Albayligimi almadan once paylastim tesekkur ve yorum atana rar pass veriyordum ama albay oldugum andan itibaren konuda rar pass verdim.

2. Yorumun Amaci Ne

3. Kendim Yaptim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.