Fake mail atmak programsız ! (2018) THT xOlimpos

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Boş;
Buradaki istenen [email protected] dan gelmesi mailin.
Sen sadece html oynamışsın

Kurban çok gmail ile ilgilenen birisi deildir herhalde ayrıca mailin nerden geldiğine bakmıyolar ve gönderen instagram account mailine göre ayrıca html ile falan oynamadım açıklamayı okumadın herhalde dostum boş post atıyosun. Mantığını gösterdim maili nasıl [email protected] olarak atacağınızı deil.

Sağolun hocam gayet başarılı deneyeceğim.

Ne demek işinize yaradıysa ne mutlu bana

Kardesım adam vıdeoyu hızlandırmıs sadece

.

Aynen öyle hocam anlamadığınız yerleri yavaşlatarak izleyebilirsiniz mantığını gösteriyorum öyle çokda basit bişey zaten. :16:

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
benım anlamadıgım su neden boyle bırseye kalkıstınkı zaten ıstesende kendın normal maıl gonderebılırsın ?

Hazır mail almak için html kodu ile onu gösterdim yoksa mail atmasını herkes biliyo dostum.

Dostum videoyu izleyemenler icin yazili anlatimda yaparmisin

Tabiki yaparım.

Hocam çok hızlı yazıyorsun kendimi bu konuda nasıl geliştirebilirim?

Arkadaşlarınla fln yazış klavyeni kullan sadece. :16:

qoozx

Uzman üye
10 Ağu 2015
1,087
1
Antalya
Eline sağlık işe yarıyabilir. Ama forumda sanki görmüştüm daha önce. Belki sen de olabilirsin bilmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.