Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

CheLark

Yeni üye
29 Şub 2012
25
0
Facebook account dork

Merhabalar.Türk sitelerinde göremedim galiba acık yeni ya da farkeden olmadı ya da ben bulamadım.

Aşağıdaki dorkun işlevi şudur ; Ben phishing için bir fake facebook sitesi acıyorum ve siz giriş yapıyorsunuz accountlar bana geliyor.Bu dork fake sitedeki accountları size göstermektedir.

Dork : intext:charset_test= lsd= locale=en_US ext:txt

Dork genişletilebilir : "en_US" yazan yere "fr_FR" yazarak arama yapabilirsiniz.

Örnek site :
https://tik.lat/orDYu [url]https://tik.lat/HtTxf [url]https://tik.lat/JAhhq

23 Şub 2010
104
0
Foster Kara Mail Yollayıcı v1.5

36kjd.jpg

indirme linki
cyber.rar

HacqerWest

Uzman üye
4 Mar 2012
1,002
0
TRABZONYOMRA
Msn,Facebook,TümOyunlar V.b İçin Süper 3 Yöntem Gir İçeri Anlatım HacqerWest.

SELAMUN ALEYKUM // ALEYKUM SELAM Arkadaşlar K.bakmayın böle başlık açmasam yeni üyeler boyle programlar arıyıcak ve virüs yiyecekler arkadaşlar asla ve asla MSN ÇALMA PROGRAMI diye bir şey yoktur veya facebook programı var diyen varsana virüslüdür programı anlıycanız bunu unutun peki ne var program yoksa

1-Fake Site Var
2-Sosyal Mühendislik Var
3-Trojen Rat Var

1 Fake site

HERŞEYDEN ONDE ASLA VE ASLA MSN ÇALMA FACEBOOK ÇALMA GİBİ PROGRAMLAR YOKTUR EĞER BİRİSİ WAR İNDİRİN FELAN DİYORSA MUHTEMLEMEN O SİZİNKİNİ ÇALACAKTIR KONUMUZA DONELİM 1-Fake Site yapacaksanız Fake Maker Adlı Programı Googlede arayıp indirin [ Hotmail,Gmail,Facebook,Metin2,Knight ] gibi sitelerin fakesini yapabilirsiniz ama sosyal mühendisleğinize bağlı yani ikna edebilmeniz çok onemlıdır atıyorum arkadaşlar konusmanız boyle olsun Siz:Slm
Kurban:A.s
Siz:Yaa bende metin2 sitesine girmiyor sizde giriyormu ??
Kurban:Bilmem
Siz:Lütfen girermisin bide sen bak metin2-loginss.tr.gg
Kurban Akıllıysa Yemez Ama Safsa Yer vediğim siteye bakarsanız çok iyi bir fake site girdiğinde siteye metin2 org giriyor normal hemde şifre size geliyor neden giriyor dersenız kurban çakmasın meselesi ) Not:Kurbanla aranız iyi olsun konusun ve 2 3 kız resmi koyun genellikle bizim millet kız gordumu napcanı sasırır intihar bile eder bu 1.yontem

2-Yontem SOSYAL MUHENDİSLİK Bu yontemde kurbanı iyi tanımanız gerekir facesınden msn ini oğrenip gizli yanıtını bulmaya calısrsınız çok yaptım buda iyibir yontem onun benzeri ~~ kız açıp gene 2 3 resim koyup yaa benım eskı hotmailimi şifresini sıfırlıyorum bana gelmıyor sana yonlendırsemm olurmuu gibi ok derse Sign In dan parolamı unuttum dan bana şifre yenileme bağlantısı yolla diyorsunuz ama kurbanın msn gırıyorsunuz ona msn geliyor ve diyorsunuz geldiyse o linki bna atarmısın çok saol felan diyin yalakalık yapın linki attıgında tamamdır işi bitti )

3-yontem ,rat,spynet,darkcomet içinden birini seçip kişiye server oluşturup yollarsanız onun pc sinde admin olrsunuz yani serveri oluşturuyorsunuz daha sonra adam neyle ilgileniyorsa facebook bilgilerinden bakın oyunlarına felan atıyorum metin2 aa metin2 yeni hack çıkmış oo süper msn den atammı gibi diyorsunuz burda sosyal muhendislik te lazım daha doğrusu herşeyde lazım herneyse adam onu açtımı bitiyor iş darkcoment buyrun link Download... VİDEO DA EKLEDİM BAKIN Yardım Ettiysem Beni 1 Teşekkürle Sevindirebilirsiniz herkeze kolay gelsin

Buda Başka Bir Yöntem
1.facebook anasayfa adresine girip şifremi unutum secenegine tıklıoyruz.
2. önümüze bir arama motoru geldi en üste hack lemek istedigimiz facebook hesabının giriş yaptıgı msn adresi yapıyoruz ve ara diyoruz.
3.ve cıkan sayfada hack lemek istedigimiz hesap karşimizda 'Bu Benim hesabım ' secenegine tıklıoyruz.
4.ve şimdi bizden yeni bir msn adresi istiyor şimdi hmen yeni bir msn adresi acıp buraya yazıyoruz ileri tıklıyoruz.
5.actığımız msn adresine girip facebook un yoladıgı lınk onaylıyoruz.
6.ve şimdi hesap 24 saat içinde yeni actigimiz msn adresi ile deigişicketir.
Not. Yeni açılan facebook ve eskıden şifre taleb etmiş hesaplarda olmuyor.

şimdi ise başka bir yol.
1.ilk olarak 3tane sahte(çakma) facebook hesabı acıyoruz ve hacklemek istedigimiz kulanıcıya arkdaşlık istegi yolluyoruz.ve onaylamasını beklıoruz onaylayınca
2.facebook anasayfa adresine girip şifremi unutum secenegine tıklıoyruz.
3. önümüze bir arama motoru geldi en üste hack lemek istedigimiz facebook hesabının giriş yaptıgı msn adresi yapıyoruz ve ara diyoruz.
4.ve şimdi bizden yeni bir msn adresi istiyor şimdi hmen yeni bir msn adresi acıp buraya yazıyoruz ileri tıklıyoruz.
5.actığımız msn adresine girip facebook un yoladıgı lınk onaylıyoruz.
.
6..şimdi hacklemek istedigimiz kişinin arkdaşlistesi karşimizda bu arkdaş listesinden ekledihimiz sahte hesapları secip onaylıyoruz.
7.actıgımız sahte hesaplara girip bi kod yoladı o kodu not edip yazıyoruz.
8. actıgımız msn adresini yazıp kaydedip 24 saat içinde hesabin bizim msn adresimize akktarılmasını beklıoruz

emege saygı lütfen...!

Açık Hala Bazı Profillerde Gecerlıdır
(29.09.2011)

Buda Başka Bir Yöntem
Arkadaşlar Teamviewer den arkadaşınızı kandırın girin pc sine serverinizi o pc ye dosya aktarımı ile yollayın kendi pcsinde açın.

Arkadaşlar İlla Darkcomet Seçmenize Gerek Yok Onu Çok Zor Crypterlersnz buyrun rat özellliklerini alıntı
Özelden olsun , yardım bölümünden olsun en çok sorulan sorulardan birisi bu , bende buna bir açıklık getirmek için kendi kullandığım ratlardan size bir analiz yapıyım dedim .
umarım faydalı olur.

Başlayalım

DARK-COMET SPY-NET CEYBER-GATE -POİSON - Turkojan

ilk olarak nasıl özelliklerde rat seçmeliyiz ratta olması gerekenler

-R.A.T.ın serverinin kurbanda hata vermemesi lazım
-kurbanın pc sini kasmaması
-Bağlantının sağlam olması lazım
-çoklu vebcam ve ekran izleme özelliği ve geniş kapsamlı password alması lazım
-toplu iş yaparken bağlantının gidip gelmemesi ve kurbanda hata vermemesi lazım
-keyloggerin sağlam olması ve. wındows 7 de çalışması şart

şimdi ratlarımızı eleştirelim
ilk olarak çok kullanılan spyneti eleştirelim

sPY-NET

-spynette bağlantı 0 .bağlantı zamanla kopar ve biter
-kurbanın pc sini kasmaz
-vebcam hızLI Ve nettir
-ekran hızlı ve nettir
-keylogger sorunsuz çalışır
-şifre almada sorun yok
-çoklu şifre ekran vebcam vs özelliklerini kullanırsak bağlantı kopar yada kopabilir
-windows 7 de çalışır
-eğlence menüsü iyi denilebilir

sıra DARK-COMET TE

-dark comette bağlantı sağlamdır (stabil)
-kurbanda hata vermez
-eof özelliği vardır server 2 türlü yaratılabilir
-keylogger sağlamdır
-şifre idare
-ekran mükemmel turkojanla yarısabilir
-vebcam malesef iyi değildir
-kurbanda biraz kasma yapar
-wındows 7 de çalışır
-en geniş eğlence menüsü dark comettedir

sıra POİSONDA

-Poison bağlantısı en sağlam olan rattır
-wındows 7 de reset sonrası çalışmayabilir sorunlu diyelim
-keyloggeri sağlamdır düzgün log alır
-eğlence menüsü yok diyebilirim
-şifre kısmı iyidir
-vebcam malesef 0
-ekran plugin ile güzeldir
-Toplu ekran vebcam şifre vs yoktur
-kurbanda kasma yapmaz

-sıra ceyber gatede

-cyber gatede bağlantı stabildir,

-wındows7 de çalışır
-keylogger eksik alır
-ekran spy gibi biraz daha iyi
-vebcam pek iyi değil
-şifre sağlamdır
-kurbanda hata verir
-kasma yapmaz
-ÇOklu ekran vebcam şifre vs kullanırsak kurbanda hata vermez
-eğlence menüsü spynetle aynıdır

-Turkojan
-Çok eskimiş bir rattır , artık tavsiye etmiyorum herşeyi sorun.

Tavsiye Ettiklerim ,
Dark-comet
Dark-Comet Offical Sitesi
DarkComet RAT Official Website

Darkcomet , No-ip , Port Açma Video - YouTube"]Eros Darkcomet , No-ip , Port Açma TıkLa

Buda Arkadaşlar Crypter Yani Bazı Antivirüslerden Kaçınıyor
Yöntem denenmiştir hala fud.

Videoda Bat To Exe Conventere Dikkat ediniz burada adam ordaki tikleri önceden işaretlemiş bizimki defaulltta orayı adamın işaretlediği gibi yapıyoruz gerisini yaparsınız arkadaşlar yapamayan olursa alta yazsın yardım ederim

Önce Şu programları indiriyoruz:

Private exe Protector
Bat to Exe Conventer
Xenocode Postbuild Beta

Makepe tıkla

Arkadaşlar serverinizi virüstotale koyup yöntemi perte çıkarmayın.
Buda Private exe Protector
Bat to Exe Conventer
Xenocode Postbuild Beta
BUNLARIN LİNKİNİ ARKADAŞIMIZ EXEOWER BENIM İÇİN UPLOAD ETMİŞTİ 3 NÜN LİNKİ

Downloads Dark Comet Crypt - Hack I TurkHackTeam Turkish Hacking&Security Platform indir Downloads.rar download - Dark,Comet,Crypt, Dark Comet Crypt, Hack, Güvenlik, Security, Forum, Web Güvenlik, Sistem GüvenliğiTIKLA

VirüsTotal DarkComent Rat Sonuçları

DARKCOMENT RAT SONUCLARI BUNLAR LINK ICIN TIKLA https://www.virustotal.com/file/a9c13dbe5a53d448c78b6e74f456cffb239e375a030ecc24d24db738b95ecc79/analysis/

ExeOwer Arkadaşımızın Upload Ettiği Rarın Virüstotali
https://www.virustotal.com/file/b09ccfabc6c2b4f74dd1ed6ca179d0a5b506f450898c0b841b903497274478d1/analysis/1334691956/ExeOwer in 3 Programı İçin Tıkla

Yardım Ettiysem Teşekkürü Esirgemeyin Arkadaşlar İyi Günler hackerL

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.