Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

uAbdurrahman

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
551
0
İstanbul/ Turkey
Mail Bomber + Flood Programı

Merhaba arkaslar simdiki programımız Mail kutusuna yüzlerce mesaj atıyor arkadasınıza kötü sakalar yapabilirsiniz bunla :) Flood ise Facebook Msn ve tüm yazışma sitelerinde kullanabiliyorsunuz ard arda mesajlar atabiliyor.

Programdan resimler:

Dil: Türkce

Lisans: Ücretsiz

uAbdurrahman'dan saygılar :)

İndirme Linki: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Virüs Total: Mail + Flood Bomber.rar - Jotti'nin malware taraması

İyi kullanımlar :)

Not: Alıntıdır...

Son düzenleme:

iscoo

Yeni üye
10 Eyl 2009
7
0
:D yav uAbdurrahman kardeş Label'e uAbdurrahman turkhackteam yazarken ByRukki ismi hiçmi gözüne çarpmadı merak ediyorum. Bari ben kodladım deme, hadi dedin alıntı vs. gibi bişeyler yaz ama kesinlikle program yazma :D

10 Eyl 2012
183
0
mail maskeleme

örnek mail adresi : [email protected]
maskelenmiş mail adresi : [email protected]

olarak maskeleme yapıyor ve bu maskelenmiş mail adresini kullanabiliyoruz.nasılmı? ben denedim, kendi mail adresimi maskeledim ve maskelenmiş adrese mail gönder dedigimde vermiş oldugum maskeli adrese yani kendime mail gelmişti....

Link: Jetable.org - Home

Ayrıca maskeleme işlemini ne kadar süre kullanacagınıza dair süre belirmele olayıda mevcut.saatlik günlük haftalık aylık olarak kullanma sürelerine ayrılmış... atrık gerisi size kalmış...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.