Fake Mail hata

whitepoet

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
Arkadaşlar bu fake mailde ben ne hatası yapıyorum ne ettiysem denemelik yazdığım hiç bir şifre gelmedi.
siteden çalışıyor yorumları olan scriptlerden biri bu.

Oturum Aç

TheuLtra

Üye
21 Haz 2010
196
0
Amacım Konuyu Baltalamak Değil Kardeşim Ama. Biraz Saçma Bi Sistem.

Kod:
<?php
$filename = "log.php"; 
$fp = fopen ($filename, "a");
$browser = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
$theirip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$fline = date('d.m.y \a\t h:i a');
$sistemegiris = "Sisteme Giriş Zamanı : ";

fwrite($fp, "<center><font color='blue'>" .$sistemegiris .  $fline . " </font>|<br> IP Adresi :  " . $theirip . " |<br>---------------------------------<br> </center> " . $wherefrom . "\n");
fclose($fp);

?>

Bu Kodu Not Defterine Yazıp Uzantısını örneğin ıpsini alacağınız kişinin adı olarak mesela

ahmet.php die kaydederseniz. yani uzantısı php olucak.. daha sonra bide aynı dizin üzerinde log.php die boş dosya yaparsanız ve bunu php destekli bi hosta atarsanız. https://tik.lat/O6ImO isimli dosyaya tıklayan arkadaşımızın IP adresi , sistme giriş tarihi / saati , tarayıcı bilgisine kadar bilgiler log.php dosyasında depolanır . size sadece tek seferlik bu işlemleri yaptıktan sonra ahmet.php'yi yayıp log.php'den sonuçlara bakmak kalır. saygılar.

JersaW

Katılımcı Üye
Amacım Konuyu Baltalamak Değil Kardeşim Ama. Biraz Saçma Bi Sistem.

Kod:
<?php
$filename = "log.php"; 
$fp = fopen ($filename, "a");
$browser = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
$theirip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$fline = date('d.m.y \a\t h:i a');
$sistemegiris = "Sisteme Giriş Zamanı : ";

fwrite($fp, "<center><font color='blue'>" .$sistemegiris .  $fline . " </font>|<br> IP Adresi :  " . $theirip . " |<br>---------------------------------<br> </center> " . $wherefrom . "\n");
fclose($fp);

Bu Kodu Not Defterine Yazıp Uzantısını örneğin ıpsini alacağınız kişinin adı  olarak mesela

ahmet.php die kaydederseniz. yani uzantısı php olucak.. daha sonra bide aynı dizin üzerinde log.php die boş dosya yaparsanız ve bunu php destekli bi hosta atarsanız.  [url]https://tik.lat/h0x2E[/url]  isimli dosyaya tıklayan arkadaşımızın IP adresi , sistme giriş tarihi / saati , tarayıcı bilgisine kadar bilgiler log.php dosyasında depolanır . size sadece tek seferlik bu işlemleri yaptıktan sonra ahmet.php'yi yayıp log.php'den sonuçlara bakmak kalır. saygılar.[/QUOTE]

[COLOR="DeepSkyBlue"]tamam herkes senin gibi yapsın olaya çesitlilik katmak gerekir her cocuun dilinde msn den ip tespiti var sen bunun facebook tan yapılanını hiç görmüşmüydün ben yaptım ve sundum sağlam bir elestiri olsaydı ben sana tesekkür basardım ama yok yok at gözlüğü ile yaklamsmayuın su olaya. ha bide herkes web den anlıcak bişemi var geçen basit bir program paylastım nasıl kullanılıyo diyen oldu ya düzgün bir elestiri yap yada hiç yapma [/COLOR]

Son düzenleme:

JersaW

Katılımcı Üye
JersaW YARBAY OLMUŞSUN HALA //FLOOD YAPIYORSUN..KONU GÜZEL %100 GARANTİ EDİYORMUSUN..

ilk birşeyi paylasırsam 1seferliğine 2mesaj arka arkaya yazarm kardesim :=) fake hesap açıp benim hesabım bi gir diyerek adam direk girdiği an cıkıs dese bile ip fake açtığınız hesaba mail geliyor yeterki girsin %100 dür. 2mesajın hesabı yerine teşekkürü koysanız daha çok sevinirim.

Son düzenleme:

DraGutT

Yeni üye
22 Eki 2011
1
0
Dünyadaki Kamera Sistemlerini İzleyin!!!

Bu Kodları Google'da Aratın.

inurl:/view/index.shtml
inurl:"ViewerFrame?Mode="
inurl:netw_tcp.shtml
intitle:"supervisioncam protocol"
inurl:CgiStart?page=Single
inurl:indexFrame.shtml?newstyle=Quad
intitle:liveapplet
inurl:LvAppl
inurl:/showcam.php?camid
inurl:video.cgi?resolution=
inurl:image?cachebust=
intitle:"Live View / - AXIS"
inurl:view/view.shtml
intext:"MOBOTIX M1"
intext:"Open Menu"
intitlenc-rz30
inurl:home/
inurl:"MultiCameraFrame?Mode="
intitle:"EvoCam"
inurl:"webcam.html"
intitle:"Live NetSnap Cam-Server feed"
intitle:"Live View / - AXIS 206M"
intitle:"Live View / - AXIS 206W"
intitle:"Live View / - AXIS 210"
inurl:indexFrame.shtml Axis
inurl:"MultiCameraFrame?Mode=Motion"
intitletart
inurl:cgistart
intitle:"WJ-NT104 Main Page"
intext:"MOBOTIX M1"
intext:"MOBOTIX M10"
intext:"MOBOTIX D10"
intitlenc-z20 inurl:home/
intitlenc-cs3 inurl:home/
intitlenc-rz30 inurl:home/
intitle:"sony network camera snc-p1"
intitle:"sony network camera snc-m1"
intitle:"Toshiba Network Camera" user login
intitle:"netcam live image"
intitle:"i-Catcher Console - Web Monitor"
inurl:/home/home
intitle:liveapplet inurl:LvAppl
allintitle:Brains, Corp. camera
inurl:indexFrame.shtml Axis
intitle:"WJ-NT104 Main Page"
intitle:"Live View / - AXIS" | inurl:view/view.shtml^
(intext:"MOBOTIX M1" | intext:"MOBOTIX M10") intext:"Open Menu" Shift-Reload
inurltart.htm?scrw=
inurl:axis-cgi
inurl:"S=320x240" | inurl:"S=160x120" inurl:"Q=Mobile"
inurl:"next_file=main_fs.htm" inurl:img inurl:image.cgi
"Display Cameras" intitle:"Express6 Live Image"
:diablo:diablo:diablo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.