Fake Mail İle Steam Çalma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Czverf ToS

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
646
0
Mars
yöntem işe yarıyor ben bu zamana kadar bi 40 50 hesap buldum fakat çoğu boş ama bitanesinde 2 oyun vardı oyunlara baktım toplam 62 tl yapıyor 62 tl cepte :D

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
Herkeze Merhabalar Arkadaşlar Bugun Sizlere Bi Site Tanıtıcağım Ben Örnek Olarak Steam Vercem Başka sitelerdede Yapabilirsiniz​

1- Googleye Yopmail Yazarak Giriş Yapıyoruz Sitemize​
gqrBJ5.png

2- Giriş Yaptıkdan Sonra Karşımıza Böyle Bi Yer Gelicek
O0vPpD.png

3- Buraya İsimler Sallıyoruz Örneğin "Gamer" Sonra Check İnbox'a Tıklıyoruz
O0vP1A.png

4- Sonra Steama Giriş Yapıyoruz Tabi Siz Hangi Sitede Yapacaksanız Ona Girin
O0vP1A.png

5- Siteden Aldığımız Emaili Kopyalayıp "[email protected]" Steam Hesabımın adını ya da parolasını unuttum Diye Bi Kısım Var Tıklıyoruz Emailimizi Yazıyoruz Ve Araya Tıklıyoruz.
vb6qqA.png

6-Emailimize Kod Geliyor O Kodu Oraya Yapıştırıyoruz.Ve Bizden Yeni Şifre İstiyor Şifremizi Yazıyoruz Artık Hesap Bizde :)

Teşekkür Etmeniz Yeterlidir.

ADAMSIN SAYENDE Garry's Mod , PC Gamer * Source SDK OLAN HESAP ALDIM xD :trl:trl:trl:trl:trl

Thelarking

Üye
14 Mar 2017
158
0
24
KIBRIS
Yopmaili instagram işleriyle ugraşırken keşfettim düşen steamlardan daha 1 tane bişey çıkmadı zaman kaybı ama twitter facebook filan çok düşyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.