Fake numara ile wp açmak yasal mı?

Emre.51

Üye
24 Mar 2022
52
15
Öncelikle bu post eğitim amaçlıdır paylaştığım hiç birşeyden ben sorumlu değilim, bu posttan oluşabilecek hiçbir zarar içinesuliyet kabul etmem bunu okuyarak kabul etmiş sayılırsınız.
Agalar fake numara arıyorum ve bu siteden alıp wp açabilir miyim açarsam sorun olurmu yasal olarak?

arslan794

Yeni üye
13 May 2022
16
0
Benim de buna ihtiyacım var, bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Dingtone diye bir uygulama var oradan 5$'a yakın bir ücret ile +1 sanal sim kart alabilirsin ve onun üstüne whatsapp açabilirsin ücret ödememek istiyorsan yanlış hatırlamıyorsam 1000 kredi toplayıp yine de hat satın alabilirsin.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Benim de buna ihtiyacım var, bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
dm

Öncelikle bu post eğitim amaçlıdır paylaştığım hiç birşeyden ben sorumlu değilim, bu posttan oluşabilecek hiçbir zarar içinesuliyet kabul etmem bunu okuyarak kabul etmiş sayılırsınız.
Agalar fake numara arıyorum ve bu siteden alıp wp açabilir miyim açarsam sorun olurmu yasal olarak?
yasal da diyemeiz yasadışı

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,422
710
HACKERİSTAN
Merhaba Emre.51,
Sitenin güvenlik seviyesini bilemiyorum ancak güvenilir yöntem önerebilirim .

• İlk olarak Playstore'ye girip ''HusHed'' uygulamasını İndirin.
  • Uygulamayı açın ve kayıt olun.
  • Numara satın al bölümünden numaranızı seçin ve ''3 day free'' olan butona tıklayın.
  • Satın alma işlemini gerçekleştirin .
  • Artık bir sahte numaranız var . :)
  • şimdi playstoreye tekrardan girin . sağ üstten profilinize tıklayın.
  • ödemeler ve abonelikler kısmına tıklayın.
  • ' Hushed 'e olan abonelik gözükecektir.Ona tıklayıp iptal ediyoruz ve bu sayede bedavaya fake number sahibi oluyoruz. (Herhangi bir ücret kesilmeyecektir korkmana gerek yok )
  • İyi Forumlar.

Wixstra

Katılımcı Üye
10 Mar 2021
311
183
Google
dostum textnow 2nd line ile alıp kullan yıılardır telegram, wp da fake hesaplar acıyoruz hiç sıkıntı yaşamadım.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,898
1,245
Milyonlarca insan bunu kullanıyor? Yasal mı? diye düşünecek olursak.. Bu numarayı ne amaçla kullanacağınızı sorgulayın. Yaptığınız iş ne olursa olsun açık verirseniz farklı sonuçlar ortaya çıkar. Buradan sonra da yasal mı? Değil mi? Anlamış olursunuz.

#4 post da anlatılan uygulamayı kullanabilirsin. Ücret ödemeden kart bilgisi girmeden numara alabilirsin. Önemli olan her adımı uygulamak değil :) Doğrulamaları geçebilirsin kısaca….

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,271
1,418
(nowhere) in
Merhabalar değerli üyemiz:
İllegal işler yapmadığınız süreçte sorun olacağını sanmam fakat yasal değildir.
İyi forumlar dilerim.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Merhaba değerli forum üyesi;

Kötü amaçlı bir kullanım sergilenmediği sürece sıkıntı olmaz.

Emre.51

Üye
24 Mar 2022
52
15
Merhaba Emre.51,
Sitenin güvenlik seviyesini bilemiyorum ancak güvenilir yöntem önerebilirim .

• İlk olarak Playstore'ye girip ''HusHed'' uygulamasını İndirin.
  • Uygulamayı açın ve kayıt olun.
  • Numara satın al bölümünden numaranızı seçin ve ''3 day free'' olan butona tıklayın.
  • Satın alma işlemini gerçekleştirin .
  • Artık bir sahte numaranız var . :)
  • şimdi playstoreye tekrardan girin . sağ üstten profilinize tıklayın.
  • ödemeler ve abonelikler kısmına tıklayın.
  • ' Hushed 'e olan abonelik gözükecektir.Ona tıklayıp iptal ediyoruz ve bu sayede bedavaya fake number sahibi oluyoruz. (Herhangi bir ücret kesilmeyecektir korkmana gerek yok )
  • İyi Forumlar.
Saol aga wp ya da wp business açabilir miyim hangisini tavsiye edersin sen?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.