Fake numarada rehberdeki numaralar görünmüyor

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
öncelikle selamın aleyküm beyler şuan anroid telefonumda 2 adet watsap var biri google uzeri biri farklı ve ben fake numara aldım kurdum ettim falan
ama şöyle bir sorunum var istediğim kişileri rehbere ekliyorum whattsap üzerinden görünmüyor ortalama 200 kişi var rehberde 65 kişi görüküyor.
Sebebi nedir ?
Şimdiden zahmet ettiğiniz ellerinize sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Cevap: Fake numara ile whattsap

200 kişinin 200 tanesininde aktif olarak whatsapp kulandığından eminmisiniz ?

Ayrıca kullandığınız harici apk yazılımın gerekli izinleri olmayalabilir belki sadece telefonda kayıtlı olan kişileri görüyodur sim kartın içindeki verileri okuyamıyodur uygulama izinlerini kontrol etmeni öneririm, hayırlı geceler.

Son düzenleme:

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
200 kişinin 200 tanesininde aktif olarak whatsapp kulandığından eminmisiniz ?

Ayrıca kullandığınız harici apk yazılımın gerekli izinleri olmayalabilir belki sadece telefonda kayıtlı olan kişileri görüyodur sim kartın içindeki verileri okuyamıyodur uygulama izinlerini kontrol etmeni öneririm, hayırlı geceler.

Dostum diğer orjinal numaramdan baktığımda ise 176 kişi kullanıyor.Ayrıca fake whatsaktaki uygulama izinlerinin hepsini vermiş bulunmaktayım

Ayrıca telefona,Sım'e,ve gmail hesabı üzerine rasgele numara adı ile ekledim yinede düşmüyor sohbet kutucuğuna

Moderatör tarafında düzenlendi:

IEfsane

Üye
30 Haz 2018
54
0
Cevap: Fake numara ile whattsap

Yapacağın işlem çok basit, önce VPN Hub indirmen gerekiyor. İndirdikten sonra, Freetone indirebilirsin. Önce indirdiğin VPN'i açmalısın, açtıktan sonra indirdiğin Freetone'a girip oradan rastgele gmail sallayarak, kolayca istediğin şeye ulaşabileceksin.

DİP NOT : En baştan "ücretsiz" bir şekilde, numara almak istiyorsan bunları yapabilirsin.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.