Sosyal Mühendislik Fake script düzenleme

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,209
690
Selamlar,

Aynı temayı kullanan onlarca script vardır piyasada zaten. Tek yapmanız gereken hepsini tek tek deneyip hangisi engellenmezse onu kullanmanız. Tabi scripti de değiştirebilirsiniz ama scripti değiştirmek daha zahmetidir. Hele ki büyük bir script ise daha da zahmet ister. O yüzden ben de scriptleri tek tek deneyip kullanıyorum.

20 Tem 2020
102
0
Sql
Siteye SSL Sertfikat çekerek siteyi güvenilir yapabilirsin. Ayrıca bir domain oluşturduğunda 5 gün gibi bir müddet beklet yoksa suspent yersin. Bekletdikden sonra bedava SSL Sertfikat veren siteler var onları deneye bilirsiniz, bilmiyorsanız YouTube platformundan inceleye bilirsiniz.

Son düzenleme:

TheDrigch

Üye
25 Nis 2020
91
0
Selamlar,

Aynı temayı kullanan onlarca script vardır piyasada zaten. Tek yapmanız gereken hepsini tek tek deneyip hangisi engellenmezse onu kullanmanız. Tabi scripti de değiştirebilirsiniz ama scripti değiştirmek daha zahmetidir. Hele ki büyük bir script ise daha da zahmet ister. O yüzden ben de scriptleri tek tek deneyip kullanıyorum.
Peki mesela hazır script var fotoğraf linklerini vs. Bazı şeyleri değiştirsem birşey farkedermi ?

Siteye ssl cloudflareden aldım 1-2 gün beklemiştim birtane ortağım vardı internetten sc bulmuş sc hem kötü hem de çok kullanıldığı için suspend yedi hostu begetten almıştım hostu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,209
690
Peki mesela hazır script var fotoğraf linklerini vs. Bazı şeyleri değiştirsem birşey farkedermi ?

Hayır, scriptin yapısını bozmadığınız sürece fark etmez. Benim önerim scriptteki metinleri, fotoğrafları ve önizlemeyi duruma göre değiştirmeniz. Her insan aynı scripte düşmüyor zaten, sosyal mühendisliğinizi kullanarak karşıdakini inandırabileceğiniz şekilde scripti değiştirebilirsiniz.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Hazır bir fake scripti alıp koysam muhtemelen suspend yicem ona nasıl ayar çekebilirim suspend yememesi için?

Merhaba değerli üye, şu an konu fake script düzenlemek fakat suspend sadece script ile alınmıyor. Siz script düzenlemek isterseniz de yardımcı olalım. Scriptte değiştirmek istediğiniz nokta varsa konu altına yazın ben yardımcı olayım. İyi forumlar dilerim. :drunk

TheDrigch

Üye
25 Nis 2020
91
0
Merhaba değerli üye, şu an konu fake script düzenlemek fakat suspend sadece script ile alınmıyor. Siz script düzenlemek isterseniz de yardımcı olalım. Scriptte değiştirmek istediğiniz nokta varsa konu altına yazın ben yardımcı olayım. İyi forumlar dilerim. :drunk
Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler
Amacım sitenin suspend yememesi için scyi düzenlemek şuan sadece instagram yazan yerleri küçük l ile düzelttim ve fotoğraflara kendi linkimi koydum başka nereleri değiştirebilirim dolyetyus arkadaşın da dediği gibi eğer o kısımları düzenlersem daha iyi bir script elde edebilirmiyim şimdiden teşekkürler

TheDrigch

Üye
25 Nis 2020
91
0
Amacım sitenin suspend yememesi için scyi düzenlemek şuan sadece instagram yazan yerleri küçük l ile düzelttim ve fotoğraflara kendi linkimi koydum başka nereleri değiştirebilirim dolyetyus arkadaşın da dediği gibi eğer o kısımları düzenlersem daha iyi bir script elde edebilirmiyim şimdiden teşekkürler
Hostum beget domain frenomdan alıyorum onlardan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

Bu değişebilirlik ne kadar yapacağınıza bağlı neresini ne kadar değiştirirseniz. Yani böyle görmeden şurayı şöyle yapın diyemem ama "ben burayı, şu şekilde değiştirmek istiyorum." şeklinde kodlarıyla atarsanız, ben gerekli dönüşümü yapabilirim. :))

TheDrigch

Üye
25 Nis 2020
91
0
Bu değişebilirlik ne kadar yapacağınıza bağlı neresini ne kadar değiştirirseniz. Yani böyle görmeden şurayı şöyle yapın diyemem ama "ben burayı, şu şekilde değiştirmek istiyorum." şeklinde kodlarıyla atarsanız, ben gerekli dönüşümü yapabilirim. :))
Kodlarla bir sıkıntım yok textleri değiştirsem sitedeki yazıları vs. Suspend yermi diyorum amacım sc yüzünden suspend yememek değiştirmeyi biliyorum zaten yazıları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.