Fakeleri link Yapma...!

kirpimusti

Uzman üye
21 Haz 2007
1,132
9
İst/Kayaşehr
arkadaşlar size fakeleri nasıl link yapacağımızı anlatmaya çalışacağım..!
başlıyorum
öncelikle kendimize ücretsiz bir host almak la başlıyoruz bunun için
www.bz.tc adresini
kullanıyoruz..!
dikkat li seyretip uygulayınız aksi taktir de yaptığınız şeyleri tekrar tekrar yapmak zorunda
kalabilirsiniz
şimdi bilgileri uygun şekilde giriyoruz
ben daha önce hacklediğim bir e-posta adresi yazıyorum kendi adresinizi yazmann her ne kadar risk azda olsa bir risk bulunuyor yani...!
arkadaşlar size önerim sadece burda değil çoğu gerekli yerde bilgileri yanlış giriniz..!
evet şu anda web siteyi yani host u aldık şimdi gelelim fakeyi upload etmeye..!
file meneger diyoruz ve fscount.js dosyasının yanındaki edit kısmına tıklıyoruz ve oradaki yazıları silip yerine fake kodlarımızı yapıştırıyoruz..!
ve save file as kısmına tıklıyoruz açılan sayfada bize fakenin ismi site ismini soruyo oradakileri silip bir isim yazıyoruz ve uzantısın kesinlikle htm yapıyoruz evet þu anda fake sitede
şimdi site adnını fe yazdığımız ismi internet explorer e yapıştırıyoruz
entırlıyoruz ve karşımız da ne war fake şimdi link i kopyalayıp kuban lara göndere biliriz..!!!! (Ç)alıntıdır...verildiyse özür....
confused.gif

aksaray_68

Yeni üye
22 Ocak 2008
23
0
gerek ytok iss açıklı bi sitey index olarak çakarız oldu bitti ama yinede saolasın teşekkürler

38liBela

Yeni üye
23 Ocak 2008
1
0
arkadaşlar size fakeleri nasıl link yapacağımızı anlatmaya çalışacağım..!
başlıyorum
öncelikle kendimize ücretsiz bir host almak la başlıyoruz bunun için www.bz.tc adresini
kullanıyoruz..!
dikkat li seyretip uygulayınız aksi taktir de yaptığınız şeyleri tekrar tekrar yapmak zorunda
kalabilirsiniz
şimdi bilgileri uygun şekilde giriyoruz
ben daha önce hacklediğim bir e-posta adresi yazıyorum kendi adresinizi yazmann her ne kadar risk azda olsa bir risk bulunuyor yani...!
arkadaşlar size önerim sadece burda değil çoğu gerekli yerde bilgileri yanlış giriniz..!
evet şu anda web siteyi yani host u aldık şimdi gelelim fakeyi upload etmeye..!
file meneger diyoruz ve fscount.js dosyasının yanındaki edit kısmına tıklıyoruz ve oradaki yazıları silip yerine fake kodlarımızı yapıştırıyoruz..!
ve save file as kısmına tıklıyoruz açılan sayfada bize fakenin ismi site ismini soruyo oradakileri silip bir isim yazıyoruz ve uzantısın kesinlikle htm yapıyoruz evet þu anda fake sitede
şimdi site adnını fe yazdığımız ismi internet explorer e yapıştırıyoruz
entırlıyoruz ve karşımız da ne war fake şimdi link i kopyalayıp kuban lara göndere biliriz..!!!! (Ç)alıntıdır...verildiyse özür....
confused.gif

KARDES YAA Bİ TÜRLÜ DOMAİN ALAMADIM Bİ YARDIM PLS

afhyn

Yeni üye
15 Tem 2008
3
1
bence host almaya falan gerek yok hotmail denen kurum :D bize 5 gb yer veriyo.(skydrive)Skydrive'a html dosyasını upload edince otamatik olarak link oluyo.üstelik httpS ile başlıyo.böyle olduğu için kurbana yedirmeniz daha kolay

lordtube

Katılımcı Üye
25 Eki 2009
442
0
C:Windows

arkadas file menager nerde yaw bulamıom :S?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.