Faqebook-Her Türlü Sitenin Faqe'i (Resimli ve Videolu Anlatım)

Darkshadow06

Yeni üye
1 May 2013
36
0
Warning: touch() [function.touch]: Unable to create file ../faqeler/facerbok/maillistesi.txt because No such file or directory in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 15

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 16

Warning: fopen(../faqeler/facerbok/maillistesi.txt) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 20

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 22
Hata

??

Son düzenleme:

erhanyavuz25

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
272
0
Warning: touch() [function.touch]: Unable to create file ../faqeler/facerbok/maillistesi.txt because No such file or directory in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 15

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 16

Warning: fopen(../faqeler/facerbok/maillistesi.txt) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 20

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/faqebook/public_html/standart/login.php on line 22
Hata

??

Dun sunucu guncellemesi yaptigimizdan hata almiz normal hemen duzeltiyorum..

Darkshadow06

Yeni üye
1 May 2013
36
0
Dun sunucu guncellemesi yaptigimizdan hata almiz normal hemen duzeltiyorum..

hayır hayır faqe mi oluşturuyorum sonra kurbanı bu linke yolluyorum giriş yapyıor ve bna böyle bşr hata ile karşılaştığını söylüyor sorun ne olabilir? bende kendim fake hesabımla denedim banada hata verdi? lütfen yardım

erhanyavuz25

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
272
0
hayır hayır faqe mi oluşturuyorum sonra kurbanı bu linke yolluyorum giriş yapyıor ve bna böyle bşr hata ile karşılaştığını söylüyor sorun ne olabilir? bende kendim fake hesabımla denedim banada hata verdi? lütfen yardım

Biz hatayı biliyoruz . Facebook fake'ini bakıma aldık,bu sorun üzerinde çalışıyoruz yakında çözmüş olacağız

Hata bildirdiğiniz için teşekkürler...

erhanyavuz25

Katılımcı Üye
5 Ağu 2008
272
0
Son Güncellemeler

Facebook Bakımı Sürüyor.Facebook faqe'inde güncelleme yapılacak ve bu süre boyunca (1-2 saat) facebook faqe i oluşturulamayacak

Night67

Üye
26 May 2014
223
0
İsveç
Hocam çok merak ettim şimdi kurban buna tıkladığında birsey inecek ve kurbanda bunu kuracak buda öyle çalışacak demi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.