Far cry2 serial sorunu...

blacklifem

Yeni üye
30 Nis 2008
11
0
Oyunu kurdum, her şey yolunda oynuyorum hatta %70'ini tamamladım...internet bağlantım yoktu
interneti baplattıktan sonra bi gün oyunu açınca ubisoft'dan bişler indirdi update etti heralde sonra serial istedi benden...hala öyle bekliyor...
Serial aramaktayım ama hala bulamadım...
Teşekkürler.........

blacklifem

Yeni üye
30 Nis 2008
11
0
çözümü buldum....belki başkalarınada yardımcı olurum..başka bi crack indirdim ve sorun çözüldü..:))))))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.