FBI Tool Hata

KarabaKH92

Üye
27 Ocak 2023
105
9
Merhaba komutanlarım, teğmenlerim. Ben FBİ TOOL'u kullanmak istiyorum, amma ne komut yazarsam yazayım error veriyor.

ŞÖYLE :

Lütfen bilen birisi çözümünü söylesin ve ya kendinizde deneye bilirmisiniz fix yemiş mi, yememiş mi diye

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
797
4
301
Matrix
Merhaba komutanlarım, teğmenlerim. Ben FBİ TOOL'u kullanmak istiyorum, amma ne komut yazarsam yazayım error veriyor.

ŞÖYLE :

Lütfen bilen birisi çözümünü söylesin ve ya kendinizde deneye bilirmisiniz fix yemiş mi, yememiş mi diye
Multi konu olmuş daha önceden sormuştun cevaplamıştım.
Neyse bir daha söyliyeyim uygulamayı düzgün kuramamışsındır, tekrar indir olmazsa başka (güvenilirliğine dikkat et) bir yerden indir.

KarabaKH92

Üye
27 Ocak 2023
105
9
Multi konu olmuş daha önceden sormuştun cevaplamıştım.
Neyse bir daha söyliyeyim uygulamayı düzgün kuramamışsındır, tekrar indir olmazsa başka (güvenilirliğine dikkat et) bir yerden indir.
Hocam şimdi kalide de kurdum, orinal github hesabından indirdim ama hala hata veriyor.

python'u doğru kurduğuna emin misin? güncellemeleri yaptın mı?
Nasıl? Python2-i kurdum

Bir çok insanda da aynı sorun var. Yüksek ihtimalle fixlendi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.