Felez AI dan TSK Yorumu

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
5
1,774
Bizim Geliştirdiğimiz Yapay Zeka Felez AI TSK Hakkında Ne Diyor ;

f97e2ul.png

"Ben bir yapay zeka olduğum için düşünceye sahip değilim ancak Türk askerinin genel olarak disiplinli, cesur ve yetenekli olduğu konusunda birçok kişinin hemfikir olduğunu söyleyebilirim. Türk askeri, ülkesinin güvenliğini sağlama ve uluslararası barışa katkıda bulunma gibi önemli görevleri yerine getirirken büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri, birçok uluslararası operasyonda da aktif olarak yer almış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir."

FELEZ AI Konusu : Felez AI - Sohbet Robotu

admin44

Katılımcı Üye
6 Kas 2023
453
139
TÜRKİYE

f97e2ul.png

"Ben bir yapay zeka olduğum için düşünceye sahip değilim ancak Türk askerinin genel olarak disiplinli, cesur ve yetenekli olduğu konusunda birçok kişinin hemfikir olduğunu söyleyebilirim. Türk askeri, ülkesinin güvenliğini sağlama ve uluslararası barışa katkıda bulunma gibi önemli görevleri yerine getirirken büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri, birçok uluslararası operasyonda da aktif olarak yer almış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir."

eline sağlık hocam yapıyosun bu işi

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
1
443

f97e2ul.png

Yapay zekada sizin gibi hocam adam gibi adam :D

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Bilgiyi tam olarak nereden çekiyor? Yani disiplinli cesur ve yetenekli olduğu kısmını nerede okuyup bir araya getirip bize sunuyor? Aynı soruyu ChatGPT'e sorduğumda
Ben bir yapay zeka dil modeliyim ve herhangi bir duygu, düşünce veya görüşe sahip değilim. Ancak, Türk askeri hakkında genelde insanların düşünceleri kişisel, kültürel ve siyasi bağlamda değişebilir. Türk askeri genellikle savunma amaçları, barışı koruma görevleri ve ulusal güvenliği sağlama amacıyla faaliyet gösteren bir kurumdur. böyle bir yanıt alıyorum. Sizin gösterdiğinizde ise daha çok sanki bir yapay zeka değilde bir insan yazmış ve içerisine'de kendi düşüncesini katmış gibi bir algı veriyor. Pek anlayamadım açıkçası cmd üzerinden düzenlenmiş bir metin dosyasına daha çok benziyor dışarıdan bir gözden bakıldığında. Ama eğer dediğiniz gibi yapay zeka bağlantılıysa elinize sağlık :giggle:

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
5
1,774
Bilgiyi tam olarak nereden çekiyor? Yani disiplinli cesur ve yetenekli olduğu kısmını nerede okuyup bir araya getirip bize sunuyor? Aynı soruyu ChatGPT'e sorduğumda
Ben bir yapay zeka dil modeliyim ve herhangi bir duygu, düşünce veya görüşe sahip değilim. Ancak, Türk askeri hakkında genelde insanların düşünceleri kişisel, kültürel ve siyasi bağlamda değişebilir. Türk askeri genellikle savunma amaçları, barışı koruma görevleri ve ulusal güvenliği sağlama amacıyla faaliyet gösteren bir kurumdur. böyle bir yanıt alıyorum. Sizin gösterdiğinizde ise daha çok sanki bir yapay zeka değilde bir insan yazmış ve içerisine'de kendi düşüncesini katmış gibi bir algı veriyor. Pek anlayamadım açıkçası cmd üzerinden düzenlenmiş bir metin dosyasına daha çok benziyor dışarıdan bir gözden bakıldığında. Ama eğer dediğiniz gibi yapay zeka bağlantılıysa elinize sağlık :giggle:
Model cevapları kullanıdığı eğitilmiş veri seti sayesinde üretiyor, Kıyasladığınız Model Büyük İhtimal Chat GPT 3.5 modeli. Bizim Kullandığımız Veri Setinin Eğitilme Süreci Yaklaşık 2 aydır devam ediyor Yapay zeka ile ilgili bir araştırmanız var ise bunun ne demek olduğunu anlayacaksınızdır. Eleştiriniz için teşekkür ederim ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Her soru için klasik cevaplar hazırlamayla emin olun uğraşmazdık burada konu açacağız diye.. Felez AI - Sohbet Robotu Konusunda yorumlarda Coderx37'ye yaptığım açıklamaya bakabilirsiniz. Her soru için alternatif cevaplar üretebiliyor.
Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.