Fenerbahce - Atromitos Maçı

Hawkiin

Üye
6 Ağu 2015
61
0
Beyler onu bunu bırakalım herşeyi hackleriz, zamanımız boll :) Gelelim karşılaşmaya .. arkadaşlar sağlam link bilen varmı kesintisiz , hd olsa mesela iyi olur , bilenler yoruma gelsin diğer üyelerde faydalanabilir ... İyi forumlar ! :yaho1 :yaho1

Not: Ban sebebi ise kaldırırım. Teşekkürler.

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Geç oldu ama ben taraftarium24 ten izliyorum her zaman ancak bu maç tv den şifresiz verildiği için netten izlemedim. taraftarium24 dsmart ligtv her yayını veriyor. Bu arada tivibu spor u uyduna eklemelisin çünki sanırım bundan sonraki turlarda ve şampiyonlar ligi maçlarının birçoğu tivibu spor yayınlayacak 11853 frekans 25000 mghz H den aratınca çıkıyor bis şifreside en başta 1 var gerisi hep sıfır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.