Fidye tarzı hesap çalma

Mr Knight

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
326
2
R U S Y A
İyi akşamlar beyler bana bir fidye yazılımı gibi bir şey lazım,adama atınca bilgisayarı açtıgında oyun hesabını istesin gibi siz anlamışsınızdır sayısalcıyım anlatamadım :p

Moderatör tarafında düzenlendi:

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Arkadaşının İstediği ; Bilgisayar Açılır Açılmaz Fidye İsteyecek Oyun Şifresini VErmeden Bilgisayarı Açamıyacak Doğrumu Anlattım :D

q00zx

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
259
0
Tek kişilik yapılması mümkün değil. Kodların çalışmasını gözlemlemek için virtual box'a ihtiyaç var ve her derlendiğinde virtual boxa upload edilmesi de çok uzun süre eder. Ama internette belki solutionlar bulabilirsin. Ama dikkat et çalıştırma kendi bilgisayarında yanlışlıkla.

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
Keylogger' dan mı bahsediyorsun acaba?

Arkadaşının İstediği ; Bilgisayar Açılır Açılmaz Fidye İsteyecek Oyun Şifresini VErmeden Bilgisayarı Açamıyacak Doğrumu Anlattım
keylogger: Klavye dinleme sistemi veya klavye yakalama sistemi, klavyede yazılan her harfi kaydeder arasında uçurumlar kadar fark var

Cyber159

Üye
27 Şub 2016
181
0
İstanbul
Basit bir keylogger sistemini konsol programıyla bile yapabilirsin ama söz konusu fidye yazılımı vs. ise Windows Form kullanman gerekir

RiperiNA

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
434
0
Nothin
İyi akşamlar beyler bana bir fidye yazılımı gibi bir şey lazım,adama atınca bilgisayarı açtıgında oyun hesabını istesin gibi siz anlamışsınızdır sayısalcıyım anlatamadım :p

bunun yerine rat veya keylogger denemen daha yararlı olacaktır kendimizden gidelim mesela ben pcmi açtım karşıma lolün ekranı geldi virüs yediğimi anlarım ginede girmek zorunda kaldığım için girerim ama e postamdan hesabımı doğrularım böyle bşyi farkettiğim için bilgisayarım açılıncada ilk iş format atarım fakat sen bana rat veya keylogger atarsan farketmem zorlaşacaktır olaki hesap mail doğrulamalı sen mailinide bulursun [zaten çoğu kasılmış güzel hesaplar mail doğrulamalı olur genelde] adamın mailinden başka hesap varsa mesela netflixide varmış onuda almış olursun ek olarak dediğin gibi bi programı tasarlamak yada bulmak uzun sürecektir bu sadece tavsiye ginede sen bilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.