Fight Kulüp 2 (Official Teaser) Yayınlandı

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Fight Kulüp 2 (Official Teaser)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=KDubDzYc8b0[/ame]
Kadro sizcede değişik değil mi mesela khontkar hiç beklemezdim mesela reynmenin kadroda olması baya bi konuşuldu sosyal medyalarda peki sizin kadro hakkında düşünceleriniz nedir ve sizcede katliam 4"te olduğu gibi episode 1 ve episode 2 olarak yayınlanabilir mi Fight Kulüp 2?

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Reynmen gibi bir üstad var ise şarkı mükemmel olacak

Anaaa Contra var

Moderatör tarafında düzenlendi:

khetrop

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
349
5
-
Sadece contra için dinlerim..
Kadro aşırı değişik geldi bana bakalım nasıl bir uyum olacak.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,502
12,884
Kadro güzel de reynmen denen çocuk müzik yeteneğinden, bilgisinden ve tecrübesinden uzak sesi vasat ağır keko bir tipleme. Böyle bir projede ne işi var çözemedim şahsi fikrim küçük yaş hayranlarıyla izlenme kasarak yükselmese en fazla dönercide paketçi olabilecek potansiyelde bir çocuk, ağır itici.

XCodeExpertX

Katılımcı Üye
8 May 2020
274
1
52
Malatya
Khontkar varsa dinleyeceğimi düşünmüyorum. Adamın şarkıları beni kendisinden soğuttu diğer sanatçıları çok severim bir çoğu Türkçe rap için canını dişine takan insanlar.

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Kadro güzel de reynmen denen çocuk müzik yeteneğinden, bilgisinden ve tecrübesinden uzak sesi vasat ağır keko bir tipleme. Böyle bir projede ne işi var çözemedim şahsi fikrim küçük yaş hayranlarıyla izlenme kasarak yükselmese en fazla dönercide paketçi olabilecek potansiyelde bir çocuk, ağır itici.
Üstadım haklısınız ama adamı o kadar da gömmeyelim ya güzel şarkılarıda var aslında bence o video çektiği zamanlarda güzel bir kitle buldu adam şöyle de düşünmüş olabilir e benim zaten bi kitlem var ben gidiyim şarkı çıkartıyım şarkı işinden daha iyi para kazanabilirim diye de düşünmüş olabilir zaten yanlış hatırlamıyorsam enes batur ile de kavgalı birisi ondan da güzel bir kitle bulmuştur yalnız adam heryerden kitle bulmuş ama bu kitlenin yaş Aralığı kaçtır orası tartışılır çünkü 20 yaşındaki kişiler arasında da dinliyenler de vardır 7 yaşındaki kişiler arasında da dinliyenler de vardır ama üstadım orada haklısınız böyle büyük bir projede neden var orayı bende anlamış değilim

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Contra ve Reynmen neden aynı şarkıda

“Korkuları Ender hatta Reynmen” lafını ismi geçen kişilere değil kendini popüler kültüre kaptırmış dinlenme uğruna kültürü satan tiplere diyordu...

Kadroda birbirinden farklı modeller var. Trap, slow, gangsta... nasıl olacak kafam karıştı

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0
Köpürürsün gluk gluk gluk. :D

https://www.youtube.com/watch?v=31j1Fw2iER4&ab_channel=EsenMüzik

kadro gerçektende çok ilginç. "korkuları Ender hatta Reynmen'den" diyen cont ve reynmenin aynı şarkıda olması(reynmen ayrıldı sonra sanırım),
"amerikan rapi gibi kadını aşağılamam hepsi zaten bir çiçek koparamam" diyen cezanın s*rtüğe bak şarkısına "erotik" denecek bir bir klip çeken khontla olması. Renynmen gittiğine göre güzel bir şarkı bekliyorum fakat bu şarkıda korkarım popüler kültür kurbanı olacak. ceza ve contra varsa o projenin kötü olmasının imkanı yok.

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
Fight Kulüp 2 Ekim"de Yayınlanacaktır
_GEsbNiMptLHNFOUHOWE0FWgycMjm-_iaPfgXxbLMDwH1Ln-08synau48ec-Mn904VQaJudAqaBwJ0g=s640-nd

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.