Fikir istiyorum sizden

Nepholyte

Üye
8 Ocak 2017
210
9
İZMİR
Ben bir su arıtma firmasına website yapıyorum fakat şöyle bir durum var patronun istediği site ortalama 500 sayfa ve 1500+ üzerinde foto olacak. daha sitenin %40 ı falan yapmama rağmen inanılmaz kasıyor ve geç açılıyor bununla ilgili hosting yükseltme yapsam veya wordpress olmaz kardeşim böyle bir site mi dersiniz yoksa fikri olan varmı ?
site hızlandırma vs. şeyleri atmayın lütfen zaten olabildiğince az eklenti ve fotoları webp formatında yüklüyorum tema olarak divi kullanıyorum lütfen tartışalım hep beraber

SahinGozRooT

Yeni üye
29 Tem 2017
16
2
500 sayfa ve 1500 fotograf nedir aga yani su arıtma sitesi dedigin basit olur o kadar fotograf ve sayfa ne alaka . bu arada illede öyle bişy yapacaksan
VDS falan alabilirsin yüksek ram işlemcili anca onlarda yaparsın tahminime göre

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
391
251
Kuvâ-yi Milliye
Pazaryeri sitelerinin tercih ettiği VDS'lere göz atabilirsin.

Daha pratik bir tasarımım var diyerek müşteriyi ikna edip farklı yöntemler düşünmelisin bence.

500 Sayfalık bir site istiyorsa web tasarıma çok hakim olmayabilir(bu durumda pratik yönteme ikna edilebilir) ya da zirvelerde projesi var.

Esenlikler diliyorum 🌹

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
Eklenti istemiyorsan hostu yükselt yada tamamen sağlayıcıyı değiştir. Ortalama bir plan satın almana rağmen yavaşsa site direkt sunucular çöp olabilir 1500 fotoğraf 500 sayfa yazı bir şey değil. Zaten wordpress kullanıyorum diyorsun o sistem kaliteli ama sağlam bir host olmazsa sıkıntı yaratması normal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.