Fikirleriniz ve tavsiyeleriniz,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eriamona

Yeni üye
25 Ağu 2023
1
1
Selam herkese, ilk kez bir forum sayfasında yer alıyorum. İlk öncelikle sizlere biraz kişiliğimden ve hayatımdan bahsetmek isterim, arkadaşlar benim hayat hikayem çok karışık İstanbul doğumluyum, çocukluğumu İzmir'de geçirdim, lise bir ve ikiyi Ankara'da bitirdim şimdiyse tekrar dan İzmir'de yaşayan biriyim, ancak çok asosyalim yaşım 16, ve 15 yaşının başında malesef sigara içmeye başladım, bir ara alkol kullandım sonra geri bırakmıştım 11 ay, spora yoğunlaşmıştım son zamanlarda ancak biriyle bir ilişki yaşadım ve anlaşamadığım için ayrıldım. Şimdi de spordan çöktüm hiç gücüm yok çocukluğumdan beri de asosyal yalnızlığa alışık depresyonlu hayal gücü 0, siyaset hastası ama hiç konuşmayan bir insandım hâlâ da öyleyim. Şu an açık lise de okuyorum ve evde kötü bir internetle bilgisayarımda bir şeyler yapmak istiyorum. Bir hayalim var ve hayalim ise evden hiç dışarı çıkmadan bilgisayarım üzerinden iyi para kazanmak, bunu elimden geldiğince legal bir şekilde yapmak istiyorum. Tabi şöyle bir durum da söz konusu, hiç programlama yazılım bilmeme siber güvenlik konusunda tamamen 0 tecrübe, ergenlikte Discord üzerinden sadece milletle sövüşüp başka bir şey yapmamış biriyim, şimdi ise çok yorgun bitkinim, bir kardeşim bir abim annemle ve babamla yaşıyorum. Kimse de ben bilgisayar başındayken ufak bile laf etmiyor ilgilenmiyor sadece sandalye de oturup ne yapacağım diye düşünüyorum sadece, 18 yaşıma geldiğim gibi ülkeden kaçıp farklı bir ülkede yaşamak istiyorum. Yeni bir hayat kurmayı düşünüyorum, ancak ne kadar iyi bir ülke de de yaşıyor olsam da orada da sıkıntılar yaşayabilirim çünkü çocukluğumdan beri bir rahatsızlığım var ve tam olarak bunun ne olduğunu bilmiyorum, geçen kan almaya gittim hastaneye ve hiç bir şey çıkmadı, zamanında psikolog ve psikiyatriste gittim ve senelerce ilaç kullandım daha da kötü bir hale gelmiştim, kullandığım ilaçlar, Risperdal, Attex, Atominex, bunların neden işe yaramadığından bahsetmem gerekirse çocukken herkesi döven enerji patlaması bir çocukmuşum, her gün başkasının çocuğunu dövdüğüm için risperdal denen ilacı kullaanmaak zorunda kaldım ve şu an bile yan etkisi kanımda akıyor sürekli bitkinim gözlerim viski içip dönüyormuş gibi, Attex denilen ilaçta Atominexle aynı neredeyse, tek farkı ne kadar dozda olduğu, Atominexten örnek vericeksem kendisi bir dikkat eksiliği ve hiperaktive bozukluğu ve depresyon gibi bu üçünü de yaşayanlar için bir dikkat arttırıcı antidepresan ilacı, ancak bunu en son kullandığım gün tamamen hayallerim bitik vaziyette ve her önüme geleni bıçaklayabilecek potansiyelde olan birisiydim ve son içtiğim günde de bıçaklı saldırı yapıcaktım, iyi ki karşıma çıkmamış, o an ki psikolojiyle elimden her türlü pislik gelirdi. şu an ki durumuma bakacak olursam hiç bir ilaç kullanmıyorum tamamen dikkati bozuk asosyal belki biraz depresyon, sigara bağımlısı alkolik gibi yorgunluk ve bitkinlik, duygusuzluk, hayalsiz bir insanım ve bilgisayar başında kalmaktan o kadar sıkıldım ki şu an sadece klavyemden başka içimden hiç bir ses bir yere çıkmıyor. Sizce bilgisayar başında ne yapmalıyım? İnternetim o kadar kötü ki 16gb ram, rx570 ekran kartı , amd ryzen 5 2600, mouse glorious model o ama sürekli temassızlık sorunları yaşıyor, klavye 5. senesini doldurdu, monitör 244hz 1 ms freesync ips panel, bir odam var kocaman masamı anca sığdırdım, bir tane ışığım var bir tane de yeşil perdem var her işi yapmak istiyorum, sizce ben bir şeyi yapmakmı istiyorum yoksa yapmamak mı istiyorum psikolojik bir durumun içerisinde hayat sürüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
9
57
Siyah Sancak
Öncelikle hoş geldiniz, şunu anlıyorum ki her gençte olduğu gibi sizde de gelecek kaygısı var. Geçmişle de birleşince bu şekilde içinden çıkılamaz bir hal alıyor. Hayatı akışına bırakın ve şuanda kendinize zarar verdiğini düşündüğünüz aktiviteleri yenisiyle değiştirin. Her şeyi bir arada yapmak isterseniz hiçbir şey yapamazsınız. O iş gözünüzde büyür, biri bitmeden diger işi düşünürseniz beyniniz o işi yapmayı hiç bir zaman istemez. Bu yüzden hayatınızı planlayabilirsiniz, nerede olduğunuza da karar verin, neler yapabilirsiniz, yetenekleriniz neler vs. Gerçekten çok uzun bir hikayeniz var böyle genel cevap vermek zor olur. İstediğiniz zaman özelden bu konu hakkında mesaj gönderebilirsiniz.

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
1
122
Selam herkese, ilk kez bir forum sayfasında yer alıyorum. İlk öncelikle sizlere biraz kişiliğimden ve hayatımdan bahsetmek isterim, arkadaşlar benim hayat hikayem çok karışık İstanbul doğumluyum, çocukluğumu İzmir'de geçirdim, lise bir ve ikiyi Ankara'da bitirdim şimdiyse tekrar dan İzmir'de yaşayan biriyim, ancak çok asosyalim yaşım 16, ve 15 yaşının başında sigaraya tütüne başladım, *yuşturucuyla hiç alakam olmadı bir ara alkoliktim bırakmıştım 11 ay, spora yoğunlaşmıştım son zamanlarda ancak biriyle bir ilişki yaşadım ve anlaşamadığım için ayrıldım. Şimdi de spordan çöktüm hiç gücüm yok çocukluğumdan beri de asosyal yalnızlığa alışık depresyonlu hayal gücü 0, siyaset hastası ama hiç konuşmayan bir insandım hâlâ da öyleyim. Şu an açık lise de okuyorum ve evde b*k gibi bir internetle bilgisayarımda bir şeyler yapmak istiyorum. Bir hayalim var ve hayalim ise evden hiç dışarı çıkmadan bilgisayarım üzerinden iyi para kazanmak, bunu elimden geldiğince legal bir şekilde yapmak istiyorum. Tabi şöyle bir durum da söz konusu, hiç programlama yazılım bilmeme siber güvenlik konusunda tamamen 0 tecrübe, ergenlikte Discord üzerinden sadece milletle sövüşüp başka bir şey yapmamış biriyim, şimdi ise çok yorgun bitkinim, bir kardeşim bir abim annemle ve babamla yaşıyorum. Kimse de ben bilgisayar başındayken ufak bile laf etmiyor ilgilenmiyor s*k gibi sandalye de oturup ne yapacağım diye düşünüyorum sadece, 18 yaşıma geldiğim gibi ülkeden kaçıp farklı bir ülkede yaşamak istiyorum. Yeni bir hayat kurmayı düşünüyorum, ancak ne kadar iyi bir ülke de de yaşıyor olsam da orada da sıkıntılar yaşayabilirim çünkü çocukluğumdan beri bir rahatsızlığım var ve tam olarak bunun ne olduğunu bilmiyorum, geçen kan almaya gittim hastaneye ve hiç bir şey çıkmadı, zamanında psikolog ve psikiyatriste gittim ve senelerce ilaç kullandım daha da kötü bir hale gelmiştim, kullandığım ilaçlar, Risperdal, Attex, Atominex, bunların neden işe yaramadığından bahsetmem gerekirse çocukken herkesi döven enerji patlaması bir çocukmuşum, her gün başkasının çocuğunu dövdüğüm için risperdal denen b*ktan alkolik ilacını yazdılar ve şu an bile yan etkisi kanımda akıyor sürekli bitkinim gözlerim viski içip dönüyormuş gibi, Attex denilen ilaçta Atominexle aynı neredeyse, tek farkı ne kadar dozda olduğu, Atominexten örnek vericeksem kendisi bir dikkat eksiliği ve hiperaktive bozukluğu ve depresyon gibi bu üçünü de yaşayanlar için bir dikkat arttırıcı antidepresan ilacı, ancak bunu en son kullandığım gün tamamen hayallerim bitik vaziyette ve her önüme geleni bıçaklayabilecek potansiyelde olan birisiydim ve son içtiğim günde de bıçaklı saldırı yapıcaktım, iyi ki karşıma çıkmamış, o an ki psikolojiyle elimden her türlü pislik gelirdi. şu an ki durumuma bakacak olursam hiç bir ilaç kullanmıyorum tamamen dikkati bozuk asosyal belki biraz depresyon, sigara bağımlısı 3* bağımlısı, alkolik gibi yorgunluk ve bitkinlik, duygusuzluk, hayalsiz bir insanım ve bilgisayar başında kalmaktan o kadar sıkıldım ki şu an sadece klavyemden başka içimden hiç bir ses bir yere çıkmıyor. Sizce bilgisayar başında ne yapmalıyım? İnternetim o kadar kötü ki Cs2 de bile ebesi kayıyor, 16gb ram, rx570 ekran kartı , amd ryzen 5 2600, mouse glorious model o ama sürekli temassızlık sorunları yaşıyor, klavye 5. senesini doldurdu, monitör 244hz 1 ms freesync ips panel, bir odam var kocaman masamı anca sığdırdım, bir tane ışığım var bir tane de yeşil perdem var her işi yapmak istiyorum, sizce ben bir şeyi yapmakmı istiyorum yoksa yapmamak mı istiyorum psikolojik bir durumun içerisinde hayat sürüyorum.
bende biraz senin gibiydim ama hayal gücüm sınırsızdı kafamda oyunlar kurup karşımda birileri varmış gibi saatlerce odada/evde tek başıma oynuyordum, uzaylılarla insanlarla, genetiği değiştirilmiş canlılarla savaşıyordum. neyse dostum öncelikle büyük geçmiş olsun....

birincil olarak biyolojik etkenler için gerekli hastane bölümleri git, iyice kontrol ettir kendini, ilaçlarını kullan -benim gibi başka şehire giderken ilaçlarını ınutma- ilaçın yan etkisi oldupunu düşünüyorsan direkt doktoruna danış, bende atominexi içtikten sonra kafam allak bullak olmuştu, etraf pek net gözükmüyorddu doktoru aramıştık. ve sigarayı ne yap et bırak(nasıl diye sorarsan ben hiç kullanmadım, tabi üst komşu iiçiyor dumanın yarısını ben içiyorum o hariç, ama bağımlılık bırakmak bazıları için-misal ben- sabır istiyebiliyor (uyuşturucu falan kullanmadaım, ama hoşbeş uyuşturucu gibi) sabır edip, o bağımlılığın yerine başka bir aktiviteyle yiyecekle doldurabillrisin) .... ve vücüundaki dopamin seviyesini bozan aktivitelerden uzak dur.(gogıla yazabilirsin)

ikincil olarak ingilizce öğrenebilirsin neredeyse her yerde karşına çıkacaktır, bir zamandan sonra türkçe kaynaklar yetersiz kalıyor; hem yurtdışı içinde faydası olacaktır.

ve etrafında insanlara zarar vericek bir şey bulundurma -en azında biraz düzelinceye kadar-

sonra ilgi alanına göre istediğin yönde ilerle...

kanka kendine seveceğin seni geliştirecek bir aktivite bulman gün içinde seni rahatsız eden düşünceleri bloke edecektir..

tekrar geçmiş olsun, umarım en yakın zamanda iyileşirsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.