FIKRI OLAN VARMI ? yardim LUTFEN +10rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ralka

Katılımcı Üye
21 Eki 2007
503
11
Dortmund / unna
Arkadaslar öncelikle hepinize selam umarim bu konuda bana carsamba gecesine kdr bi cozum bulursunuz Ben yurt disinda oldugum icin turk kanallarinin euro versiyonunu izlemek zorunda kaliyorum normal tv den tabu benim istedigim ise internet uzerinden STAR TV Nin TURK versiyonunu nasil izeleyebilirim Lutfen yardim carsamba gecesi fenerin maci var ve hala bi cözum bulamadik yardimci olana 10+ rep bu rusvet degil ama benide anlayin yardimlarinizi bekliyorum

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
internetten rahat bir sekilde tv izleye bilmen icin öncelikle tv karti yüklemen lazim veya bunu yükleyecek vaktin yoksa da normal girecegin tv nin internet adresinden girip seyret diyecem ama internetten de rahat seyredemezsin sürekli yayın takiliyor 3 secenek ise tv yi pc bagla sana lazim olan soket girisi oda tv de vardir tv usb girisi vardir ordan baglayip seyrede bilirsin buda olmadiysa uyduyu dene en garantilisi odur digitali kullan bire birdir benden bu kadar benim fikrim bu baska arkadaslarin önerisi varsa onlarda sana yardimci ola bilir

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.