Film Önerir Misiniz?

bertab

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
337
0
Biliyorum forumla pek alakası yok ama arkadaşlar Truva, ölümcül deney , kelebek etkisi, ejderha dövmeli kız tarzı filmler önerir misiniz ?

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
The Hobbit-Elysium ( Yeni Cennet )-Ben Efsaneyim-13 Sins iyi ve kaliteli filmler tavsiye ederim...

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Biliyorum forumla pek alakası yok ama arkadaşlar Truva, ölümcül deney , kelebek etkisi, ejderha dövmeli kız tarzı filmler önerir misiniz ?

evet dostum forumla alakasız daha doğrusu kategori.Bu kategori THT üyelerinin anlık yazılımsal ve donanımsal sorunlarını çözmek veya çözüme ulaştırılmak amacıyla kullanılır.Lütfen bir dahaki sefere off-topic bölümüne açınız.İyi forumlar :))

bertab

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
337
0
evet dostum forumla alakasız daha doğrusu kategori.Bu kategori THT üyelerinin anlık yazılımsal ve donanımsal sorunlarını çözmek veya çözüme ulaştırılmak amacıyla kullanılır.Lütfen bir dahaki sefere off-topic bölümüne açınız.İyi forumlar :))

tamam bayadır girmiyordum sanırım yardım bölümüne açmışım

By Berky

Katılımcı Üye
2 Kas 2012
473
0
istediğin tarzlarda alaksı yok ama 3 idiotsu izlemeni şiddetle tavsiye ederim mümkünse orjinal ses ve alt yazılı izle harika bi filmdir
tabi hint yapımı bi film oldugu için arada ayarı kaçıyor :D

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Prometheus
Transformers 4 Kayıp Çağ
İzlemediysen Transformers 3 Ayın karanlık yüzü
Koğuş
Koleksiyoncu 1-2

bertab

Katılımcı Üye
21 Tem 2013
337
0
istediğin tarzlarda alaksı yok ama 3 idiotsu izlemeni şiddetle tavsiye ederim mümkünse orjinal ses ve alt yazılı izle harika bi filmdir
tabi hint yapımı bi film oldugu için arada ayarı kaçıyor :D

ben onu ingilizce izledim zatende pişmanım film 2.30 saat 45 dakası zaten dans ediyolar

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Cok bilinmeyen bir japon filmi aksiyon ve bilim kurgu
GANTZ ISMI anime ve manga serileride var cok saglam efeklerini begendigim oyunculuklarida tavsiye ederim.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Aamir Khan filmerini unutmuştum bak.Örnek Benim adım khan çok güzel bir filmdir kesinlikle izle.Her çocuk özeldir filmi de güzel.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.