Film Önerisi Almak İsteyenler Buraya

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
The Godfather (1972)*
Pulp Fiction (1994)***
Schindler's List (1993)***

bunlarıda eklemek istiyorum izlemeyenler izlesin tabi yukarda önceden söylenenleri eklemedim
baslangıc, esaretin bedeli, yenilmez serisi, ve psikolojik film severler için kayıp otoban, mulholland çıkmazı, korku evi, guguk kuşu, zindan adası, 12 maymun, gibi filmleri kacırmamalarını öneririm. bunların yanında da : A moment the remember ve can dostum filmlerinide izleyin derim daha bircok film var kısacası siz imdb top 250 ve sinemalar top 100 listesindeki butun filmleri izleyin :)

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Yeşil sokak holiganları
bölge13
hücre213
ong bak
kungfu basket
Kumarbaz
hırsızlar şehri
kolimbiyali

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
Bende Türk filmi önereyim :)
Sen Kimsin ? (Tolga Çevik başrolde güzel bir komedi filmi kimilerinin hoşuna gitmese de bende güzel komedi dükkanını sevenlerin seveceğine inanıyorum )

Behzat Ç. - Seni Kalbime Gömdüm (Bu da güzel bir polisiye filmi Behtazt Ç filmini biliyorsunuz zaten yine dizideki gibi güzel bir film çevirmişler

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
Tüm Tim Burton filmlerini tavsiye ederim. Şaheserler yapan bir yönetmen...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.