Film Sitesi Actim Arkadaslar Bana Yardimci olucak varmi Aranizda :)

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Film Sitesi Actim Arkadaslar Bana Yardimci olucak varmi Aranizda :) Lutfen Cok Yardima Ihtiyacim Var Yeniyim :) Tema Seo Filan Seoyu Film Sityeme Uygun Nerden Bulucam Yardim Edin Lutfen.

Bana Ucretsiz ve Cok iyi Ayarlanabilen Bir tema Verebilirmisiniz Ya :) Rica Ediyorum Cokk :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
9 Şub 2015
79
0
26
SAMSUN
Kardeş linkini at da arkadaşlara filanda tavsiye edeyim film önerisi istersende buradayım
NOT: ÖNERDİĞİM FİLMLER BAYAĞI BEĞENİ TOPLAR FİLM ZEVKİM ÜST DÜZEYDİR :) ÖVÜNMÜŞ GİBİ OLMİMDA :RpS_thumbup:

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
Kardeş linkini at da arkadaşlara filanda tavsiye edeyim film önerisi istersende buradayım
NOT: ÖNERDİĞİM FİLMLER BAYAĞI BEĞENİ TOPLAR FİLM ZEVKİM ÜST DÜZEYDİR :) ÖVÜNMÜŞ GİBİ OLMİMDA :RpS_thumbup:

Dostum Allah Razi Olsun Fakat Daha Film Eklemeye Baslamadim :) Tema Ariyorum + Seo Nasil Kurucam Onu Ariyorum Film Sitenin ADresi Edit..//BlackWarrior
SaGol Destegin Icin <3

Moderatör tarafında düzenlendi:

qeruben

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
483
0
bak sana bir tavsiye vereyim değişken tema özelliğini yap yani her filme tıkladığında o filmin yorumları felan yazar ya o sayfa açılır film 1-2-3-4 part gibi yazar hah orda filmlerin gerçek resimlerinden ayarla onun scripti vardır her filmde filmin kendi tanıtım resimlerinden koy :D

bu arada sitene girer izlerim film kolay geele :9

Marijuana25

Uzman üye
24 Haz 2013
1,139
0
İstanbul
ilk olarak wordpress kur wordpress kurduysan. genel olarak kullanılan keremiya film teması var çogu film sitesi bu temayı kullanır. temayı internetten rahatlıkla bulabilirsin. seo ya gelince wordpress eklentileri var şuan vaktim yok yazamıyorum ama internette araştırırsan bulabiilirsin...

Efsaneprens

Uzman üye
26 May 2013
1,055
0
kardşeim ben yardımcı olurum :D

Dostum Aynen Sagolasin bana Suan Ortak Lazim Wordpressten Anlayan Ve Film Sitesini Beraber Yonetecegimiz Birileri Ileride Reklamlardan Insallah Alirsam yuzde 30 yuzde 35 gibisini kazancin arkadasa vericem yeterki he desin :) Gelin 3 4 Kisi Baslayak Yanliz Yapamiyorum Hosting + Domain odemeleri Benden Dostlar :) Sadece Filmi Ayarlicaksiniz Siteyi Buyutelim Ne dersiniz :) <3
Suan Daha Tema Ariyorum Isteyenler Yorum Atsin hemen Yonetici yaparim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.