Fırat Çakıroğlu 2.Ölüm Yıl Dönümü.

ayyıldız

Yeni üye
11 Eyl 2006
23
0
Fırat Çakıroğlu'nun 2. yıl dönümünü saygıyla anıyoruz.

Kimdir Bu Fırat Çakıroğlu?;

" Ben Fırat Çakıroğlu..
Ege Üniversitesi Tarih Bölümü 4. Sınıf Öğrencisiydim.
20 Şubat 2015 Günü, Üniversiteye Yuvalanmış pkk Militanlarınca Bıçaklandım. Cankurtaran tam 45 Dakika Sonra Geldi. Arkadaşlarım Beni Hastaneye Polis Aracıyla Götürmek İstediler, Polis kabul etmedi. ve kan kaybından ÖLDÜM!.
Ben, Okulda Cirit Atan PKK'lılara Mertçe, Yiğitçe karşı çıktığım için Öldürüldüm..
Ben, duvarlara açık açık bölücü sloglanlar yazanlara meydan okuduğum için öldürüldüm..
Ben, Bir TÜRK genci olduğum için öldürüldüm..
Ben, keyfime bakmadığım, umursamazlık yapmadığım, Banane demediğim için öldürüldüm..
Beni öldürenler, Senin vergilerinle yapılan okulda, her gün sana, devletine, Ülkene, Bayrağına, Dinine, Kitabına, Ecdadına, Atatürk'e ve senin bütün değerlerine hakaret ve küfür ediyorlardı.
Ben, Fırat Çakıroğlu...
Ben Buna Dayanamazdım.
Ben bu hakaret ve küfürler karşısında susamazdım.
Ben başımı eğip de geçemezdim!!"

Ruhu şad Mekanı uçmağ olsun.

V0p33n.jpg

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Bugün Kemeraltı Hisar Caminde mevlid-i şerif'i olacaktır. Müsait olan ülküdaşlarımızı bekleriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.