Fitness h.k

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
Mrb arkadaşlar bugün fitness e gidenlere birkaç sorum olacak

1)Ben fitness'e başlamak istiyorum ama ücreti ne kadardır (trabzon eğer trabzon yoksa genel olarak olduğunuz iller)

2)bodybuilding diye birşey varmış açıklayabilecek birisi varmı

3)kaç ayda gözle görülür bir değişiklik alabilirim

TakiCan25

Yeni üye
13 Ocak 2018
26
0
Öncelikle İstanbul'da Kendi Semtim Civarı Yani Sultangazi Civarı Fittnes Aylık 120-150 Arası
bodybuilding vücut geliştirme demek benim bildiğim gözle görülür değişiklik ise kişinin azmine ve çalışmasına yemesine içmesine bağlıdır 3 ay gibi bir sürede cidden gözle görülür bir değişiklik olur benim vücut için 2 ayda ciddi gelişim olmuştu

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11

1)Ben fitness'e başlamak istiyorum ama ücreti ne kadardır (trabzon eğer trabzon yoksa genel olarak olduğunuz iller)

1) Genelde spor salonları 100-150TL civarında değişiyor. Daha uyguna gelmesi için 6 aylık veya yıllık üyelik tercih edebilirsiniz.
2) Vücut geliştirme, ağırlık kaldırarak kaslarınızı büyütme olarak açıklanabilir.
3) Kilonuz normalse. İyi bir beslenme ve sıkı çalışma ile 3 ayda hacim kazanmaya, 6 aydan sonra ise gözle görülür değişikler göemeye başlayabilirsiniz.

siracalan212

Yeni üye
26 Mar 2019
29
0
İstanbul'da yaklaşık 2 aydır fitness'a gidiyorum ve kilom normalin altında yani asıl amacım kilo almak 2 ayda vücudumda gözle görülür değişimler oldu ancak beslenme gerçekten önemli eğer kilo almak istiyorsan ciddi beslenmen gerekli aylık 100tl normal ücret ancak ben 80tl ödüyorum. Son zamanlarda ağır çalışmaya başladım fitness için başka bir salona fiyat sorduğumda 120tl dediler fiyatlar bu şekilde oluyor genelde.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,407
Salona ve hocalara göre değişiyor örneğin özel hoca ile çalışma istersen 250 300 arası normal spor salonları 180 200 arasi tabi üye çekmek için kampanyaları da oluyor onları takip Edip daha uyguna gidebilirsiniz

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,371
59

Fiyatlar genelde 80-150 arasında değişiyor. Lüks yerleri tercih ederse daha da artar. Önemli olan makinelerin kalitesinden ziyade senin çalışma şeklin.
Boy kilo endeksine göre normalsen 1. aydan sonra vücudunun değiştiğini hissetmeye başlarsın. Tabi bıraktığında kısa bir zaman sonra tekrar eski haline döneceğini unutma. Önemli olan başladıktan sonra devamlılığını sağlaman. İlk aydan sonra mümkün olduğunca sert antrenmanlar yapmaya özen göster. Kalori hesabı yap ve düzenli beslen. Kaliteli bir beslenmen varsa takviye gıda almana gerek yok. Ertuğ evrekli adında bir yarışmacının facebook ve instagramda yazıları mevcut belirli bir seviyeden sonra sana çok yardımı olacaktır. Okumanı taviye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.