Flaş İle Bilgisayarı Uzaktan Kontrol Edebilir Miyim?

UmitGames

Yeni üye
26 Şub 2016
8
3
Selamlar. Eğer bir bilgisayar flash ile erişimim olursa ve dosya o bilgisayarda dosya açabilirsem o bilgisayarı uzaktan kontrol etme imkanım var mı teamviewer gibi? teşekkürler.

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163
Selamlar. Eğer bir bilgisayar flash ile erişimim olursa ve dosya o bilgisayarda dosya açabilirsem o bilgisayarı uzaktan kontrol etme imkanım var mı teamviewer gibi? teşekkürler.
Hedef PC ye rat atabilirsiniz forumda pek çok rat bilunmakta attığınız rat sayesinde hedef PC yi gözetleyebilirsiniz ve dosyaları çekebilirsiniz

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Elindeki USB ( Flash ) Bellege Backdoor Eklemen Gerekmekte Oda Su Şekilde Olur Program Üzerine Oluşturulan Backdoor Server.exe Dosyasını File Binder İşlemi Üzerinden Entekre Edersin Devamında Dosya Açılır İse Panel Üzerine Kurban Kişinin Sistemi Sana düşer Tamamiyle erişim sağlarsın tabi eğer sistemde bir antivirüs var ise bu biraz zor Tespit edilir bu yüzden Fud - crypter laman gerekmekte oluşturulan backdoor'u veya backdoorda anti-kill özelliği var ise yine Antivirüsler bypass edilebilir / yada rubber dacky saldırısına yönel sistem tarafından zararlı olarak algılanmaz .

TheSadError

Katılımcı Üye
28 May 2022
387
266
...
Elindeki USB ( Flash ) Bellege Backdoor Eklemen Gerekmekte Oda Su Şekilde Olur Program Üzerine Oluşturulan Backdoor Server.exe Dosyasını File Binder İşlemi Üzerinden Entekre Edersin Devamında Dosya Açılır İse Panel Üzerine Kurban Kişinin Sistemi Sana düşer Tamamiyle erişim sağlarsın tabi eğer sistemde bir antivirüs var ise bu biraz zor Tespit edilir bu yüzden Fud - crypter laman gerekmekte oluşturulan backdoor'u veya backdoorda anti-kill özelliği var ise yine Antivirüsler bypass edilebilir / yada rubber dacky saldırısına yönel sistem tarafından zararlı olarak algılanmaz .
aslında rubber ducky nın kullanışlı olduğunu düşünüyorum ama satıştan kaldırılı bildiğim kadarıyla . Ve pahalıda onun yerine RAT kullanmak daha mantıklı.

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
aslında rubber ducky nın kullanışlı olduğunu düşünüyorum ama satıştan kaldırılı bildiğim kadarıyla . Ve pahalıda onun yerine RAT kullanmak daha mantıklı.
Rubber Ducky Saldırısı Sistem Tarafından Her Hangi Bir Şekilde Riskli Tanısı Konulmaz / Rat ( Backdoor ) Eğer Fud - Crypter Lanmadıgı Veya anti-kill özelliği açık değilse Antivirüsleri Bypass etmeden sistemin arka planına işlem olarak girmesi zor

TheSadError

Katılımcı Üye
28 May 2022
387
266
...
Rubber Ducky Saldırısı Sistem Tarafından Her Hangi Bir Şekilde Riskli Tanısı Konulmaz / Rat ( Backdoor ) Eğer Fud - Crypter Lanmadıgı Veya anti-kill özelliği açık değilse Antivirüsleri Bypass etmeden sistemin arka planına işlem olarak girmesi zor
Anladım. Teşekkürler. Ama rat dosyasını iyi bir şekilde saklıyamazmıyız ?

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Anladım. Teşekkürler. Ama rat dosyasını iyi bir şekilde saklıyamazmıyız ?
Oluşturulan Backdooru Fud-Crypter İşlemi Yapılması Gerekiyor Fud Bir Çok Antivirüsü Bypass Eder Tabi Sen Bunu Gider Antivirüs Şirketine Atarsan sezgisel analizle tüm herşeyi ortaya dökerler port - Host ta dahil / şöyle yöntemde var eğer rarı Sifrelersen hiçbir şekilde riskli olarak gösterilmez tabi bu çok basit çözümlerden - yada az önce dediğim anti - kill özelliği de dahil edilir

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163
peki birşey sorucamda bu ratı telefona atsam telefonada sızabilir miyim ve ben sitede yeniyim nasıl bu ratlara falan ulaşabilirim bir bilgilendirme informasyonu geçerseniz çok memnun olurum :)
Telefonlar içinde rat programları var mesela sypnote bu rat a internetden ulaşabilirsiniz eğer forumda arama çubuğuna rat lar ile ilgili kelimeler yazarsanız sonuç cıkacaktır
Edit:forumda @ByZehirx hocamın yaptığı rat var androidler için orada bakabilirsiniz

Son düzenleme:

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Kesinlikle Yapabilirsin
Öncelikle Trojan Nasıl Oluşturulur Bunu Bilmen Gerekmekte
https://www.turkhackteam.org/konula...sploit-nedir-nasil-trojan-hazirlanir.2014512/

Konuma Bakabilirsin.

PORT SORUNU ÇIKTIĞI İÇİN RAT PROGRAMLARINI KULLANAMIYORSAN BU ATTIĞIM YÖNTEME BAŞVUR.

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.