Zararlı Yazılım Flash a Virüs Yerleştirmek

filolog6868

Yeni üye
14 Ocak 2019
31
0
Selamlar bir virüs yaptım o virüsü flash a koyup karşı taraf flash ı taktığı anda çalışsın istiyorum nasıl yapabilirim ?

Son düzenleme:

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Merhaba, bunun için Digispark Attiny85 USB kullanabilirsiniz, tabi bu bir bellek değil yani bu yüzden birde host lazım, virüsü hosta atıcaksınız, kartı gerekli şekilde programlıyacaksınız, ve bilgisayara taktığınız anda, sizin hostunuza bağlanıp virüsü indiricek, güvenlikduvarı ve antivirüsü kapatıcak, vs. vs. siz nasıl programlarsanız o şekilde çalışır. İyi forumlar.

filolog6868

Yeni üye
14 Ocak 2019
31
0
Merhaba, bunun için Digispark Attiny85 USB kullanabilirsiniz, tabi bu bir bellek değil yani bu yüzden birde host lazım, virüsü hosta atıcaksınız, kartı gerekli şekilde programlıyacaksınız, ve bilgisayara taktığınız anda, sizin hostunuza bağlanıp virüsü indiricek, güvenlikduvarı ve antivirüsü kapatıcak, vs. vs. siz nasıl programlarsanız o şekilde çalışır. İyi forumlar.

Anlıyorum ben bir rat virüsü oluşturdum zaten vericeğim kişide antivirüs yok sıkıntı olmaz o yönde de yazılım ile yapılacak bir yol yok mu Digispark Attiny85 USB bunu almam mı lazım illa, normal flash ile yapıcak bir yöntem :mahcup

NeodRa

Üye
12 Kas 2019
56
13
USB takıldığı anda çalışan virüs yapmak için işletim sisteminin izin verdiği autorun dosyasını kullanmalısınız. "autorun.inf" Windows için varsayılan dosyadır. İnternetten autorun anahtar kelimesini araştırarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Anlıyorum ben bir rat virüsü oluşturdum zaten vericeğim kişide antivirüs yok sıkıntı olmaz o yönde de yazılım ile yapılacak bir yol yok mu Digispark Attiny85 USB bunu almam mı lazım illa, normal flash ile yapıcak bir yöntem :mahcup

Merhaba, yani isterseniz 50 Dolar'a Rubberducky veya 100 Dolar'a Malduino'da alabilirsiniz :) 25 Tl'yi 1 kez vericeksiniz, yerinizde olsam alırdım :) İyi forumlar.

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Merhaba , bunu yapmanız için bildiğim kadarıyla 2 yöntem var. Rubber Ducky onun konusunu TIKLA buradan bulabilirsiniz diyeri biraz eski bir yöntem olduğu için çalışmıyor olabilir.

İyi Forumlar

OBT is HeRYerDe

Kıdemli Üye
11 Ara 2020
2,682
1,533
Saldırı Timleri Grup Komutanlığı
Merhaba,

USB Belleği Takar Takmaz
Bulaşan Bir Virüs
Bulmak Çok Zordur. Fakat Bir Dosyaya Virüs Atarak Karşıdaki Cihaza Sızabilirsin. Nasıl Yapacağım Diyorsan DarkComet Bu İşlem İçin En İyi Uygulama. Karşı Cihazın DarkComet İle Oluşturduğun Dosyayı Açmasını Sağlarsan Uzaktan Erişim Sayesinde Cihazı Kontrol Edebilir, Kamerasını İzleyebilir VB. Şeyleri Yapabilirsin. İyi Forumlar...

Saygılarımla ♾ OBT is HerYerDe

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.