flash belleği takınca içindekini otomatik çalıştırma

konsaraa

Yeni üye
1 Eki 2017
26
0
merhaba benim bir sorunum var ben flash belleği takınca içindeki programı otomatik olarak hiçbir onay işlemi istemeden takar takmaz çalıştırmasını istiyorum
bu mümkünse eğer nasıl yapabilirim bana acil olarak yardımcı olurmusunuz
şimdiden teşekkürler

Tengiz Khan

Yeni üye
5 Haz 2016
41
0
merhaba benim bir sorunum var ben flash belleği takınca içindeki programı otomatik olarak hiçbir onay işlemi istemeden takar takmaz çalıştırmasını istiyorum
bu mümkünse eğer nasıl yapabilirim bana acil olarak yardımcı olurmusunuz
şimdiden teşekkürler

autorun.inf dosyası oluşturup flash belleğin içine atabilirsin :)

bu isimde bir dosya oluştur ve aşağıdakileri içine ekle.

[autorun]
open=açmak istediğin dosyanın adı.uzantı
icon=icon dosyası.ico <- eğer istersen diye yazdım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.