Flash diske windows kurmak

8 May 2020
239
9
Dostksr daha önce kali linux u flash belleğe kurmuştum sıkıntısızdı fakat yaptıklarımı kayıt etmiyordu yani herşey kapana kadar açıldığında hiçbirşey yerinde kalmıyordu

Diskim bozuk olduğundan beni birkaç gün idare etmesi için flash diske windows kurmak istiyorum ama işlemlerini kayıt etnesimi nasıl sağalayabilirim?

Son düzenleme:

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,440
1,520
K E R K Ü K
Son yıllarda Microsoft’un yayınladığı bir araç ile resmi Windows 10 dosyalarını kolayca elde edebiliyoruz. Bu araç ile Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) tamamen güvenli şekilde indirebiliyoruz.

Disk görüntüsünü elde edeceğimiz aracın adı MediaCreationTool aracı resmi sitesinden indiriyoruz

ardından oynama yapmadan ilerliyoruz ve kurulum gerçekleşiyor.

gelen İSO dosyasını usb diskimize atıyoruz ve olmuştur.

iyi forumlar dilerim

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Dostksr daha önce kali linux u flash belleğe kurmuştum sıkıntısızdı fakat yaptıklarımı kayıt etmiyordu yani herşey kapana kadar açıldığında hiçbirşey yerinde kalmıyordu

Diskim bozuk olduğundan beni birkaç gün idare etmesi için flash diske windows kurmak istiyorum ama işlemlerini kayıt etnesimi nasıl sağalayabilirim?

Kimse dediğini anlamamış wintousb diye bir program var indir ISO dosyanı da indir sonra ISO dosyanı ve flash diskini seç hiçbir şeyle oynamadan otomatik kuracak flashbelleği bilgisayara tak yaklaşık bir 20 dakika bekle ve tamamdır artık Windowsun hazır

lyxG

Anka Team Junior
15 Ocak 2019
291
64
baştan biçimlendir diski sonra Wine + Winrar ile .iso kalıplı dosya'ya gir hedefe ayıkla de sonra kontrol et eksik dosya varmı yokmu ben hep öyle kuruyorum.

Eksik olursa veya diskte yapılanma hatası varsa WBM hatası çıkabilir kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.