FlashGet ile Site Hack leyin %90 ( Lütfen bakın Çok İlginç Bir yöntem )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Arkadaşlar Olay Şu :
Bu Yöntem Diyer Wep Hack Programlarından Çok Farklı...

İşte Bu Yüzden Yazdıklarımı İyi Okumanız LAzım...

Şİmdi Başlıyoruz......
01fs1.png

Daha Sonra....
42479072jg9.png

Daha sonra cıkan dosyalar arasından "mdb" uzantılı bir dosya var. o dosyayı indirip şimdi vereceğim "Data okuyucu" Programla Açıp içinden "Admin" şifresini bulup daha sonra Siteye Admin Olarak Girip Siteyi Hack leyebilirsiniz.....

Flash Get : İndirmek için "TIKLA"

Data okuyucu : İndirmek İçin "TILAYIN"
Zip Şifresi : dilsazbaba

Emeğe Saygı Bir TEŞEKKÜR 'ü Hak Ettik Artık...

^^_Saygılar_^^
DjDiLSaZ & DiLSaZBaBa

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap

ark hiç bi sitede bulamadım ben o mdb dosyasını acaba başka bi uzantı olabilir mi

Şimdi Hocam Öncelikle Adress Bölümüne Hacklemek istediğin adresi yaz ve Enter.
Daha Sonra FlashGet Siteyi Tarıyacak ve tarama sonucunda Dosyaların Arasından "mdb" Uzantılı dosyayı bulacan ondan sonra. o "mdb" uzantılıyı dosyayı size vermiş olduğum Data okuyucu Program ile açın ve içinden "Admin" Şifresini Bulup Siteye Admin Olarak Girip Siteyi Hackleye Bilirsiniz...

Ben Bu Yöntemle 15 tane "asp" ,
8 tane de "php" sitesi Hackledim....

Son düzenleme:

semsobaba

Yeni üye
20 Şub 2007
1
0
Arkadaşlar ben burda verilen linkten flash get i indirdim ama bende site explorer simgesi yok... acaba bi ayarı falan mı var? bi yardım ederseniz çok makbule geçer...

lilam

Yeni üye
17 Mar 2007
36
3
Öncelikle emeğine sağlık teşekkür ederim

Fakat hiç bir sitede "mdb" uzantısı çıkmıyor sen eminmisin böyle bir hack yöntemi olduğuna?

exorcist27

Yeni üye
18 Mar 2007
1
0
mdb bizim bildigimiz access in uzantısı deilmi data okuyucuya ne gerek var hem artık istisnalar dısında veritabanı olarak access kullanmıyor :D

Cevap__DjDiLSaZ & DiLSaZBaBa

ya baba bize bir kaçtane site örnek versene

:puah İstiyorsan Bi de Senin Yerine İstediğin Siteyi Hacklitim___ HaCKeD By "Senin Adını Yazim" Olmaz mı...? :puah :yaho1

Kusura Bakmayın Ama Kesinlikle Öyle Bir Şey Yapamam.
Sizlere Nasıl Yapılacağını Resimli Olarak Anlattım Gerisi Size Kalmış....:inv
..Hadi Kolay Gelsin..

__Saygılar___

:q DjDiLSaZ & DiLSaZBaBa:q

Son düzenleme:

aragorn18

Yeni üye
18 Mar 2007
7
0
yawww hocaa bu yontem işe yaramıyor bırıncısı lınk bozuk ıkıncısı mdb uzantısı yok kı cıkmıyor hıccsen 2 resımden sonra da devam ettır de bız de tam olarak gorelım su mdb ıle sıte hacklemeyııı..................

aragorn18

Yeni üye
18 Mar 2007
7
0
ayrıca burası bı paylaşım sitesiiii.......Eger bılgılerını veya bıldıgını sandıgın herneyse onu bızlerle paylaşmicaksan kusura bakma ama yanlış yerdesın bu siteye layık degılsın tmm mı?

yusufmirzam

Yeni üye
21 Mar 2007
2
0
ya kardeş nedense mbd uzantılı birşey bulmadım bi yardımcı olurmusun 1 saatir deniyorum siteleri hiç bi sitede bulamadım

Tavsiye___Dj DİLSaZ & DiLSaZBaBa

ya kardeş nedense mbd uzantılı birşey bulmadım bi yardımcı olurmusun 1 saatir deniyorum siteleri hiç bi sitede bulamadım

1. si Sen Çıkan Sonuçlar İçinden "mbd" uzantılı Dosyayı Değil "mdb" Uzantılı Dosyayı Bulacaksınız....

2. si Her Site de Data Dosyası ( "mdb" ) Olmayabilir.

3. sü Sizlere Tavsiyem Özellikle "asp" Sitelerini Taratın. O tür Uzantılı Sitelerde database ( "mdb" ) dosyalarını bulabilirsiniz.....:secret

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.