FlashGet ile Site Hack leyin %90 ( Lütfen bakın Çok İlginç Bir yöntem )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
İse yarıyomu bakalım indiriyorum

Bu flasget arama filan yapmıyo bi acsana su konuyu

Yaw mdb uzantılı dosya bitane yok hep htm nasıl bulcaz bunu anlamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cw-Doktoray

Yeni üye
1 May 2009
6
0
ya adresı falanda yazıoz ama bi türlü işe yaramıor user ve şifre ıstıor logıne tıkladıktan sonra kardes eger gercekten işe yaramıssa söyle uygulayalım:)güzel paylasım ayrıca tşk

by_enteresan

Yeni üye
19 Ara 2008
2
0
selam paylaşım sahol güzelpaylaşım da ama şimdi ben denedim hazır yapılan bedawa sitelerde ama dediğin dosya piyasada yok..hem hazır sitelerde böle bi dosya olurmu bide onu açıklarsan memnun olcam teşekkürler şimdiden

mak06

Yeni üye
15 Tem 2009
3
0
hocam ben data okuyucusunu indiremedim başka bir adres veya link varsa sevinirim saygılar

Chat!ax

Üye
11 Tem 2009
141
0
arkadaşlar flash get adresi yazıyorumda....user pasoport falan çıkıyor..ne yazacaz orlara...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.