Flood'a / Post Kasmaya Son! "Bilen-Bilmeyen" "Eski-Yeni" -Herkes-

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
hocam çok haklısınız inşallah bütün üyeler bu konuya girip yazdıklarınızı okurlar. iyi forumlar.

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Ellerine sağlık doğru bir konuya değinmişsin. Ben tek tek alıntı yap diyip ctrl c ctrl v yaparak yapıyordum bende yeni oğrendim :)

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Bilmiyordum o butonun amacını hocam çok iyi oldu teşşekür ederim peki "güncel++" yazmak ban sebebi mi?

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
Güzel konu da okumaya üşengeç olmasalar, bu sorun olmazdı. Her bölümde ve genel olarak da kurallar mevcut çünkü.
Eline sağlık...

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Ben Bilmiyordum, İyi Oldu Teşekkürler

Ne demek.

Eline sağlık yararlı konu, biz buna üye her nekadar ya gerçekten öyle olduğunu bilmiyorum amacım post kasmak değil hem post kasıp ne yapıcam desede çaktırmadan post kasma işlemi diyoruz.

Kasacaksanız da biraz daha günce tekniklerle kasın. :)

Eyvallah hocam sağolun :) Taktik alın tuğgeneralimizden <--

Öğrenin bunları :)

Öğrenirler İngiliççe hoçam :)

Ben de bilmiyordum geçen sene ağustosta öğrendim adamı ezmeyelim lütfen

Bende bundan korkuyordum. Amacım bu değil zaten baştan söyledim. Kendisi de farkında.

Nihayet biri actı su konuyu bea :trl Mesaj sayım alnımdaki ter damlasıdır :D

Helal olsun.

trajikomik
konunun altında hâlen çaktırmadan post kasanlar var:RpS_biggrin:

Ama en azından dediğim türden değil. Gerisi yetkililere kalmış.

Eline sağlık inşallah bunu öğrenirler. Birçok konuda sırf post kasmak için aynı soruya farklı postlar halinde birçok cevap veriyorlar.

İnşallah hocam.

Burada rütbeni yükselttiğinde ne elde ediyorsun? Sonuç olarak herkes birbiri ile saygı çerçevesinde konuşuyor ve kaç yıldır hiç bir zaman şunu görmedim;

Ben senden üstün rütbeliyim vs.vs.

Bence yapılan şeyler gereksiz ve saçma.

Keşke herkes senin gibi düşünse..

Yararlı bilgi herkes için anlaşılır eline emeğine sağlık

Eyvallah sağol.

Haci resimler HD mi

Yok haci.

hocam çok haklısınız inşallah bütün üyeler bu konuya girip yazdıklarınızı okurlar. iyi forumlar.

İnşallah hocam.

Ellerine sağlık doğru bir konuya değinmişsin. Ben tek tek alıntı yap diyip ctrl c ctrl v yaparak yapıyordum bende yeni oğrendim :)

Sağolun hocam.

eline sağlık dostum herkes tarafından öğrenilmeli

Sağolun.

Bilmiyordum o butonun amacını hocam çok iyi oldu teşşekür ederim peki "güncel++" yazmak ban sebebi mi?

2. sayfaya düşmeden yazmak yasak hocam. Ban sebebini yöneticiler karar verir. Belki uyarı alırsın. 2. sayfadan kastım: konum ana sayfadaki son 15'den çıktı güncel atıyım değil, konuyu açtığın kategorideki sıralamada 2. sayfaya düşerse anca yazabilirsin :)

Güzel konu da okumaya üşengeç olmasalar, bu sorun olmazdı. Her bölümde ve genel olarak da kurallar mevcut çünkü.
Eline sağlık...

Teşekkür ederim.

Eyvallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
3
485
85
u bilmiyorum maalesef
Eline sağlık:)

Çok faydalı olmuş, bilmeyenler için. Megat hocam anlatana kadar ben de bilmiyordum. Ama en fazla 3 mesaj alıntılayabiliyorum ben. 4,5,6 falan olmuyor.

Elinize sağlık.

4,5,6 gibi postları bi bu yazdığım postu düzenleme yerini acınız birde konu yerini 3 tane alıntı yaptıktan sonra o konu üzerindeki alıntıları kaldırın vd diğer alıntı yapacağınız mesajları alıntılayın yeni sekmede acın kodları ilk düzenlemeye aktarın

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
2
26
Eskişehir
ya hocam bide şu konu altlarına sürekli teşekkürler ellerine sağlık yazanlar var hadi bazıları tamamda adamın paylaştığı linkte virüs var hiç bakmıyor okumuyor bile konuyu teşekkürler eline sağlık muhteşem konu yazıp çıkıyor.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Görmeyenler için // güncel

Eyvallah.

Öğrendiğim iyi oldu :)

Sevindim.

ya hocam bide şu konu altlarına sürekli teşekkürler ellerine sağlık yazanlar var hadi bazıları tamamda adamın paylaştığı linkte virüs var hiç bakmıyor okumuyor bile konuyu teşekkürler eline sağlık muhteşem konu yazıp çıkıyor.

Yapcak bişi yok. Bazı bilgisayarların heryeri bu tür trojanlarla dolabiliyor. Format da atılmıyor. Ama antivirüsü de kapayıp teslim olmak da olmaz :) Bilmem anlatabildim mi?

Mobilde bu özellik yok.

Var.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Hocam 3 yıldır forumdayım yemin ederim bilmiyordum hep Alıntı Yap diyip CTRL+A - ctrl+c yapıyodum sonra bi alttakine girip CTRL+A + CTRL+C yapıyodum hepsini bir araya getirip cevaplıyordum :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.