Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
sanırım kaliyi update yapmaya başladıktan sonra bu kodu denemişsin o yüzden hata vermiş.
Kaliyi live modda çalıştır ve başka updateleri yapmadan bu kodu dene.

internet bağlantın olduğuna eminmisin linux'un tarayıcısında sayfalar açılıyor mu ?

Bağlantın varsa

Kod:
sudo add-apt-repository main
sudo add-apt-repository universe
sudo add-apt-repository restricted
sudo add-apt-repository multiverse

bu kodları sırasıyla yazıp Dene olmazsa birde normal şekilde

Kod:
sudo apt-get update
dene

Son düzenleme:

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
Kali linuxu Wifislaxta çalıştırmak için ne yapılması gerekiyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
Yanlış anlattım galiba.Fluxionu Wifislaxta çalıştırmak için ne yapabiliriz. Bende test edeyim bir kere

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
kardeş bende wifislax kullanıyorum aynen terminali aç git clone https://github.com/deltaxflux/fluxion.git kodunu gir, root dizinine dosya yüklenecektir sonra cd fluxionyaz zaten sonraa python falan ekstra program yüklemene gerek yok wifislaxta herşey yüklü zaten neyse sonra ./fluxion yaz açılır

traceurpk

Yeni üye
22 Haz 2015
39
0
internet bağlantın olduğuna eminmisin linux'un tarayıcısında sayfalar açılıyor mu ?

Bağlantın varsa

Kod:

bu kodları sırasıyla yazıp Dene olmazsa birde normal şekilde

Kod:
sudo apt-get update
dene

bu kodları yazdım olmadı hata verdi
birde kaliyi live modunda açtım denedim konuyu açtığında veridiğin bilgilerle denedim oldu ama live modu olduğu için ben her girdiğimde böyle ayar yapamam ki nasıl olacak bu kaliyi baştan mı kurayım

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
Anladım. Kali terminale girdiğimiz komutları wifislaxta ki terminale gireceğiz. Teşekkürler

Jokerci19

Yeni üye
22 Nis 2014
31
0
Sagol eline sağlık ama Hocam kali linux 2.6Gb başka birşey yok mu internetim yavaş baya sürer :)

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
f2060fc13cf9c6873d413df3b96cdb2a.jpg
böyle sade bir resim olarak hangi dosyanın içine atabiliriz

hmzstk55

Yeni üye
23 Nis 2015
4
0
FLUXION

AÇIKLAMA​

Bu wifi kırma yöntemi Wifislax'daki linset'in geliştirilmiş halidir.Hatalar çözülmüştür ve facebook google gibi https gerektiren sitelerde de yönlerdirme çalışmaktadır.Programın içinde bruteforce yöntemi ve wps pin açığı ile kırma da mevcuttur.reaver-pixie wps-bully-linset hepsinin güncel halidir.Program ThT de çok eski bir sürümü ile anlatımsız halde paylaşılmış bende güncelleyip size sunuyorum umarım beğenirsiniz.

NELER GEREKLİ
Anlatım tamamen bana aittir.Paylaşmak için yayıncıdan izin aldım.
1 Adet Bilgisayar - İnternet bağlantısı(programı indirmek için) - Kali linux 2016.1 - 1 Adet Usb Flash Bellek - 1 Adet Wifi Adaptör​
Kaliyi usb ile live modda boot ettikten sonra(bunu bilmeniz gerekiyor tonlarca video var youtube'da)aşağıdaki talimatları takip edebilrisiniz.​

NASIL KULLANILIR

KOMUTLAR

Kod:
git clone https://github.com/deltaxflux/fluxion.git
cd fluxion
apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostapd lighttpd php5-cgi
./fluxion

Anlatım biraz uzun gelebilir ama anlayınca çok kolaydır 5 dakikanızı almaz bir wifi kırmanız.

nrnvM0.jpg

v4905v.jpg

1d59vA.jpg

L3rJAj.jpg

r9rqM7.jpg

7vzOg5.jpg

PM9Rk9.jpg

goaN83.jpg

9Ly6ok.jpg

qBLgM5.jpg

mLBVMZ.jpg

EJo7mB.jpg

jnZEgD.jpg

2ZAM6d.jpg

B2YVaQ.jpg

Zd4rXo.jpg

o7vLXR.jpg

l1loqg.jpg

VYdZ9j.jpg

nrnvQB.jpg

LİNKLER

TÜRKÇE HUAWEİ SAYFASI ==> BURAYA TIKLA
TÜRKÇE AİRTİES SAYFASI ==> BURAYA TIKLA
TÜRKÇE TPLİNK SAYFASI ==> BURAYA TIKLA
TÜRKÇE UYDUNET-NETMASTER SAYFASI ==> BURAYA TIKLA
MJqVGQ.jpg

Kırabilen arkadaşlar kanıt olarak resim atarlarsa çok memnun olurum.
Deneyen arkadaşlar Wifislax'da çalışmadığını söylemiş.Ben denemedim.O yüzden size kali linux 2016.1 sürümünü tavsiye ediyorum.
Not: Tamamiyle legal güvenlik sebepleri için yapılmıştır,sadece ağınızı,hostunuzu korumak ve test etmek için kullanılmalıdır,bunun dışındaki kullanımlardan yapımcı,paylaşımcı sorumlu değildir
Unutmayın izinsiz başkalarının üzerinde kullanmak yasal olarak suçtur ve cezası vardır.

KANIT

zyxel modem içinde arayüz yaparmısın

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
f2060fc13cf9c6873d413df3b96cdb2a.jpg
böyle sade bir resim olarak hangi dosyanın içine atabiliriz

Onu resim halinde atamazsın.Fluxion'u kod satırında açıp

Kod:
#EN
DIALOG_WEB_INFO_ENG="For security reasons, enter the <b>"$Host_ENC"</b> key to access the Internet"
DIALOG_WEB_INPUT_ENG="Enter your WPA password:"
DIALOG_WEB_SUBMIT_ENG="Submit"
DIALOG_WEB_ERROR_ENG="<b><font color=\"red\" size=\"3\">Error</font>:</b> The entered password is <b>NOT</b> correct!</b>"
DIALOG_WEB_OK_ENG="Your connection will be restored in a few moments."
DIALOG_WEB_BACK_ENG="$general_back"
DIALOG_WEB_LENGHT_MIN_ENG="The password must be more than 7 characters"
DIALOG_WEB_LENGHT_MAX_ENG="The password must be less than 64 characters"

Burayı bulacaksın ve burdaki yazıları türkçeleri ile değiştirip kaydedeceksin bence gereksiz.Resim biçiminde olmadığı için her seferinde tekrar yapman zahmetli.

zyxel modem içinde arayüz yaparmısın

Akşama yapmayı düşünüyorum.

hmzstk55

Yeni üye
23 Nis 2015
4
0
Onu resim halinde atamazsın.Fluxion'u kod satırında açıp

Kod:
#EN
DIALOG_WEB_INFO_ENG="For security reasons, enter the <b>"$Host_ENC"</b> key to access the Internet"
DIALOG_WEB_INPUT_ENG="Enter your WPA password:"
DIALOG_WEB_SUBMIT_ENG="Submit"
DIALOG_WEB_ERROR_ENG="<b><font color=\"red\" size=\"3\">Error</font>:</b> The entered password is <b>NOT</b> correct!</b>"
DIALOG_WEB_OK_ENG="Your connection will be restored in a few moments."
DIALOG_WEB_BACK_ENG="$general_back"
DIALOG_WEB_LENGHT_MIN_ENG="The password must be more than 7 characters"
DIALOG_WEB_LENGHT_MAX_ENG="The password must be less than 64 characters"

Burayı bulacaksın ve burdaki yazıları türkçeleri ile değiştirip kaydedeceksin bence gereksiz.Resim biçiminde olmadığı için her seferinde tekrar yapman zahmetli.

Akşama yapmayı düşünüyorum.

eyvallah :mml

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0

Zyxel eklendi.Sahte sayfasını yaptıklarım arasından en iyisinin bu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Başarılı sonuç alırsanız kanıt yollarsanız iyi olur.

Wifislax kullanıp başarılı olan arkadaşlardan da kanıt bekliyorum konuya eklemek için bir ss alıp atmanız yeterli.Elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

hmzstk55

Yeni üye
23 Nis 2015
4
0
Zyxel eklendi.Sahte sayfasını yaptıklarım arasından en iyisinin bu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Başarılı sonuç alırsanız kanıt yollarsanız iyi olur.

Wifislax kullanıp başarılı olan arkadaşlardan da kanıt bekliyorum konuya eklemek için bir ss alıp atmanız yeterli.Elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Adamın dibisin hemen sazan avına çıkıyorum :D

coldfire92

Üye
12 Haz 2014
176
0
Brooklyn
usb live boot ile kali linux 2.0 kurdum

root@kali:~/fluxion# apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostpad lighttpd php5-cgi
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
E: Unable to locate package Dhcpd
E: Unable to locate package hostpad
E: Unable to locate package Lighttpd
E: Unable to locate package Php5-cgi
root@kali:~/fluxion#

su hatayi aliyorum yardim

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
usb live boot ile kali linux 2.0 kurdum

root@kali:~/fluxion# apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostpad lighttpd php5-cgi
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
E: Unable to locate package Dhcpd
E: Unable to locate package hostpad
E: Unable to locate package Lighttpd
E: Unable to locate package Php5-cgi
root@kali:~/fluxion#

su hatayi aliyorum yardim

Kod:
sudo apt-get update

tek tek yaz bunları sonra dene.Dediğim gibi ben 2016.1 sürümünü öneriyorum.Herşey ayarlı olarak geliyor.Bunda bazı kütüphaneleri görmediği için apt-get ile indirmeyebiliyor.Kodları dene sonra sonucu yaz ama önce internet bağlantının olup olmadığını kontrol et.

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Hocam eline sağlık deneyeceğim fakat aklıma şu takıldı bu giriş sayfalarını nasıl editliyorsun bizde farklı modem olursa editleme yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.