Fluxion ile Wifi Hack - Piyasadaki En iyi WİFİ HACK Programı - Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
Wifislax'da çalışıyor.kanıt:
B2Vbzp.png

2ZMoaA.png

jnEN6m.png

kardeşim wifislax da modem arayüzüne (modemin şifre isteme sayfasına) nasıl ekledin? wifisalaxda hangi bir dosyaya mı ekledin? birde wifislax 4.xx kaçı kullanıyorsun link verebilirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

emin2470

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
426
0
WifiSlaxta calisiyor
Zxyel sayfasini nasil asil dosya ile degistircem dieri hic gercekti deil

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
yardım

ayarladım php5-cgi kalmıştı sadece php-cgi indirdim o da haloldu eksik dosyaları tek seferde yapamayanlar olursa sırasıyla teker teker indirsinler o zaman oluyor php5-cgi de de sorun yaşayanlar benim gibi php-cgi indirsinler o da düzeliyor
kardeş aynı sorun bende de var. bana yardımcı olurmusun nasıl çözdün sorunu

ResulD34

Yeni üye
3 Ocak 2016
26
0
Hocam Herşeyi yaptım apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostapd lighttpd php5-cgi
Komutunu Yzınca aşağıdaki hatayı alıyorum;

E: /var/lib/dpkg/lock kilidi alınamadı - open (11: Özkaynak geçici olarak kullanılamaz durumda)
E: Yönetim dizini (/var/lib/dpkg/) kilitlenemiyor, başka bir işlem tarafından kullanılıyor olmasın?

SMOKE420

Üye
28 Ocak 2016
62
0
root@kali:~/fluxion# apt-get install dhcpd isc-dhcp-server hostapd lighttpd php5-cgi
Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor
Durum bilgisi okunuyor... Bitti
php5-cgi paketi mevcut değil, ancak başka paket içerisinden işaret edilmiş.
Bu durum bu paketin kayıp, eskidiği için bırakılmış, ya da başka bir
yazılım kaynağında bulunduğu anlamına gelebilir.

E: 'php5-cgi' paketi için kurulum adayı yok

php5-cgi kuramadım neden?

SMOKE420

Üye
28 Ocak 2016
62
0
beyler eğer php5-cgi kuramıyorsanız paket adı php5 değil php-cgi yani: apt-get php-cgi yazın ;)

donjuan444

Yeni üye
12 Nis 2012
7
0
Fluxıon.rar dosyasını ındırdım kodlarla nasıl yuklerım.wifislaxı usbden baslatıyorum..her seferınde internetten indirmek istemiyorum 1.sayfadaki gibi

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
Fluxıon.rar dosyasını ındırdım kodlarla nasıl yuklerım.wifislaxı usbden baslatıyorum..her seferınde internetten indirmek istemiyorum 1.sayfadaki gibi

usb den açılışta install modda yükleyerek çalıştırırsan 1 kere indirip yüklersen sürekli yüklü kalır ama wifislax önermiyor programın sahibi.Kali linux 2016.1 yada kali 2 öneriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.