Format Atmayı Bilmeyen Kalmayacak //TheKar1zma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
Evet arkadaşlar paylaştığım simülatör ile format atmayı bilmeyen kalmayacak.

Tamamen kendi uploadımdır resimleri ben çektim denediğimden emin olmanız için

Format Atma Simülatörü

-Bire bir format atıyormuş gibi format atmayı canlandırıyor..
-Tamamen Türkçe
-Orjinal
-Türkçe Xp (win7 win8 bulunursa onlarıda ekleyecem)

sağa sola format attırmak için para vermenize gerek yok.
bu simülatör sayesinde sizde öğrenceksiniz

Resimler:

9h5x.png

1n9.png

ukd8.png

8toj.png

o4fp.png

zyid.png

yhe8.png

etsk.png

Link:
RAR Pass: thekar1zma
İndirmek İçin Tıklayınız...

----------------
Edit (22.01.2014): Link Güncellenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
eski olduğunu biliyorum hala günümüzde format atmayı bilmeyenler var onlar içiin yardımcı olsun diye ekledim zaten

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın paylaştığım dosya format atmayı bilmeyenler için sadece bir simülatör. Yani yanlış birşey yaparım korkusuyla fomat atmaktan çekinen arkadaşlar için herhangi bir sıkıntı olmadan format atmayı öğreniyor atılan format bilgisayarınıza işlemiyor programda format atmış oluyorsunuz

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
kardşeim gereksiz olmuş 5 yaşıdnaki çocuk elinde mause tutmayı öğreniyor ilk aşaması zaten format atmak herkes biliyo format atamyı ;D

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
kardşeim gereksiz olmuş 5 yaşıdnaki çocuk elinde mause tutmayı öğreniyor ilk aşaması zaten format atmak herkes biliyo format atamyı ;D

Senin çevrendekilerin öyle olması her yerde aynı olması anlamına gelmez. Her eli mouse tutan format atmayıda bilmiyor

Barney1

Üye
30 Mar 2013
55
0
sağol dostum gittim formata 20 lira verdim artık rahatlıycam ama ne kadar az okadar iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.