Format Atmayı Bilmeyen Kalmayacak //TheKar1zma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
abi gerçekten teşekür ederim süper

bu arada abi peki format nasıl atılacanı öğrendim peki cd gerek varmı

Son düzenleme:

KinqhacKs

Yeni üye
3 Eki 2013
18
0
İstanbul
Dostum bunla format atabiliyormuyuz çok önemli babamın pc sine keylogger atmışlar ve şirket bilgilerini almaya kalkışmışlar MAHKEMEYE VERİLDİ ancak pc açarken hata veriyor ve 1 dk içinde kapanıyor ben bu dosyaları yedekledim fakat format atmam gerek.

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Kardeş bende format dvd si varda benim notebook'a nasıl atıcam arkadaş USB ile atarsın dedide ben nasıl yapıcamı bilmiyorum acıklarsan sewinirim. :f

lburakk

Yeni üye
17 Eki 2013
47
0
Gaziantep
10 yaşnda öğrenmiştim o zamanlar Driver Kurmayı Bilmedği için aylarca :D Sessiz Kullanmıştım bilgisayarıı ne günlerdi beee

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
52
-
kılavye usb girişliyse nolcak peki

Başlattığın zaman bazı klavyeler otomatik olarak işleme geçiyor bilgisayarın açılmasını beklemiyor atabilirsin ama seninki açılınca aktif oluyorsa usb olmayan klavye lazım yada usb yi PS2'ye çeviriciler mevcut onu kullanabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.