Format Atmayi Resimli Bilenler Bakarmsiniz 1dk

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
sa arkadaşlar bana PC ye FORMAT atmayı birisi resimli olarak anlatırsa inanın ÇOK mutlu olcam arkadaşlar gerçekten çok önemli lütfen Es GEÇMEYİN

HELP !!!! ME :inv

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
beyler resimli olmasın yıne de yeter çok lazım beyler FORMAT atmayı anlatın yeter

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
önce windows kur cd sini
tak
sonra pc ye yeniden başlat o sana sorucak adımları takip et oke veya
ms-dos dizinine çık
hangi sürücüye format atacaksan mesela c: format
gibi oke kolay gelsin

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
bilgisayarın kendi CD si demi kanka WİNDOWS XP KUR yazıyor onu tıklıcaz demi PC kapalı iken yapacaz demi bu işlemi yoksa açokken mi kanka yardım ett

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
beyler sizce bir yanlış yapmam demi
şimdi CD takıyom sonra reset atyım sonra CD kendılıgınden beni yönlendiriyormu

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
dostum önce BİOS'dan CD-Room'u göster..bunuda shu sekilde yapıcaksın..pc'e reset at..pc acılırken dürekli DELETe' tushuna bass sonrasında karsına farklı 1 ekran cıkacak işte o BIOS'tur..orda ADVANCED BIOS FEATURES'in içerisine gir..orda FİRST BOOT'u bul üzerine gel "ENTER"a bas..1 kac secenek cıkıcak CD-ROOm'u secicen sende..F10'a bas "Y" (yes)'de ve tekrardan ENTERE'a bas..pc' kendini resetlicektir ondan sonra acılırken sana CD'den yükleme yapmak için 1 tusha basın die sorucaktır..herhangi 1 tusa bas ondan sonrasında saten kolay..sana paso birşeyler sorucak ileri fln dersin işte..ayrıca konuyu yanlısh yere acmısın windows bölümüne acman lasımdı..
bios3ju1.jpg

bootusbfdduj6.jpg

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
yani ileri iler dicem BİTİCEKMİ

ben kendım yapmya calışdım

PC nin açlısında bekleyın yazıyor ve ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN SON 30 GÜN KALDI DİYOR buna çözüm bulabılrımın SL4YER ?????? beklıyorum

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
dostum senin windows active deil..sen korsan xp home yüklemişin..aynı kısıtlamalı programlar gibi 30 gün sonra zmn dolucak..üüzerine sp2 fln yüklemeyi dene bakaayım..olursa öle olur ..yani yeniden format atman lasım..

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
yada söle 1 seyhde yapabiliriz.. sen bana pm yolu ile msn adresini ver ben aksam sana msnden 1 program göndericem bu program sayesinde windowsunu active ediceksin..orjinal olucak..

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
sana güvenebilirmiyim yanı ben şimdi PC ye format attım sadece AKTİV mi kaldı kanka

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
kanka ha birşey daha o senin dedigin varya resimli anlatım onda olmadı yani

FİRST BOT cıkmadı başka seyler var kanka

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
first boot'un cıkması lasım dostum ordan CD-ROoM'u secip CD'i okutuorsun..önceen orjinaldi diorsun ama etkinestirmek için son 30 gün die yazdııgnıda söliorsun..sadece active edilmemiş dostum..dedigim gibi sen bana pm yolu ile msnini ver ben aksam sana yardımcı olmaya calısacgım..egerki yine olmzsa son çare format..

bulls

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
341
7
kanka tmm msn veririm o sorun degil ama şimdi benım PC de ses ve video sistemleri eksik nasıl yükleyebılrım bunda yardımcı olabılırmsın

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
sen bana ses kartının modelini fln sölersin bnde driverları bulup sana gönderirim merak etme aksam hallederis...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.