Windows Format Attığım Halde Program Açılmıyor Bu Nasıl İş!

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Değerli arkadaşlar bilgisayarıma Windows 8.1 Pro versiyonunu yükledim ardından redistributable paketlerini güncelledim netframework kurdum veri yürütme engellemesine aldım uyumluluk ayarlarını tek tek denedim yönetici olarak da çalıştırıyorum program hala açılıp kapanıyor görev yöneticisinde de çıkmıyor bunun bir çaresi olmalı yav virüs programımda yok kapatayım,var mıdır aranızda böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar programa tıklıyorum ekrana geliyor ardından hemen kapanıyor format bile çözüm değil o derece lütfen yardım edin iyi günler.:kızgın​

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
Değerli arkadaşlar bilgisayarıma Windows 8.1 Pro versiyonunu yükledim ardından redistributable paketlerini güncelledim netframework kurdum veri yürütme engellemesine aldım uyumluluk ayarlarını tek tek denedim yönetici olarak da çalıştırıyorum program hala açılıp kapanıyor görev yöneticisinde de çıkmıyor bunun bir çaresi olmalı yav virüs programımda yok kapatayım,var mıdır aranızda böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar programa tıklıyorum ekrana geliyor ardından hemen kapanıyor format bile çözüm değil o derece lütfen yardım edin iyi günler.:kızgın​

Hangi program bu (ismi) **25 krktr**

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
Merhabalar,

Bu tıklandığı zaman açılıp kapanma sorunuyla W8.1 de daha önce karşılaşmıştım. Aynı sorunu yaşayanlar için aşağıdaki konumda anlatım yaptım buyrun işinizi görebileceğini düşünüyorum;

https://www.turkhackteam.org/resiml...an-programlari-bulup-kaldirma-blackcoder.html

Sizin yapacağınız işlem şu şekilde olacak;

Bütün adımları uyguladıktan sonra 3. parti yazılımları devre dışı bırakırken yalnızca ihtiyacınız olan yani sorun yaşadığınız programı devre dışı bırakmayın. Geriye kalan tüm 3. parti yazılımları devre dışı bırakacaksınız.

Son düzenleme:
10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Merhabalar,

Bu tıklandığı zaman açılıp kapanma sorunuyla W8.1 de daha önce karşılaşmıştım. Aynı sorunu yaşayanlar için aşağıdaki konumda anlatım yaptım buyrun işinizi görebileceğini düşünüyorum;

https://www.turkhackteam.org/resiml...an-programlari-bulup-kaldirma-blackcoder.html

Sizin yapacağınız işlem şu şekilde olacak;

Bütün adımları uyguladıktan sonra 3. parti yazılımları devre dışı bırakırken yalnızca ihtiyacınız olan yani sorun yaşadığınız programı devre dışı bırakmayın. Geriye kalan tüm 3. parti yazılımları devre dışı bırakacaksınız.

ilginiz için çok teşekkür ediyorum hocam hemen bakıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.